Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazının bir kaynağı yok ya da ben göremedim.

Fazla araştırmadım ama, kaynağın 10 sene önceki Japon forumları olduğu yazılmış. Kaynağın doğruluğundan emin değilim.

Böyle uzun süreli spoiler verdiğini söyleyenler sürekli Karasakal'ın kral olacağını söylüyor. Buradaki tek gerçek nokta o olabilir.

Aslında çoğu kişi böyle olacağını düşünüyor. Bu Spoiler olsa da olmasa da, çoğu kişi Karasakal'ın Shanks'ı öldüreceğini tahmin ediyor.

Son düzenleme:
Fazla araştırmadım ama, kaynağın 10 sene önceki Japon forumları olduğu yazılmış. Kaynağın doğruluğundan emin değilim.
Onu gördüm de, bu bir kaynak değil. Yani 10 yıl önce böyle bir şey yazıldığına dair kanıt olması lazım. Bunun şu an uydurulmuş bir şey olmadığını başka türlü bilemeyiz.

Onu gördüm de, bu bir kaynak değil. Yani 10 yıl önce böyle bir şey yazıldığına dair kanıt olması lazım. Bunun şu an uydurulmuş bir şey olmadığını başka türlü bilemeyiz.

2CH isimli bir forumdan/siteden bahsediliyor. İngilizce pek bir bilgi yok Google aramasında, geri kalanı ise Japonca.

Wano sonu Zoro amiral demeyi unutmuşum ama olsun ⚔
bak şimdi diğer konudan geliyorum. zoro nasıl kaidouyu kesecek buldum galiba. biliyosun normalde ejderyaların antisi oklar. bizim tayfada nişancı kim, usopp. usopp zoroyu kaidouya uzaklardan bi yerden fırlatacak aynı dressrosa sugar olayı gibi. zoro aşura yapıp havada tatsumaki ile hızlanacak ve kaidounun böğründen girip sırtından çıkacak. fakat kaidou yine de ölmeyecek, zoroyu tespit edip tam iç yıkım ile saldıraca... ama o da ne! kaidou bi anda pörsümüş bi mumyaya dönecek! meersem zoro enmayı kaidounun içinde bırakmış! kaidou hakisini açığa çıkarınca enma da kurutmuş. gg ez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık