Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen'in olaylara dahil olacağı kesin gibi ama ben Kid'in de Queen'den intikam almak isteyeceğini düşünmüştüm. Sonuçta Kid'i ve Killer'ı neredeyse öldürecekti Udon hapishanesinde.

Son madde yanlış duyum olabilir. Genelde bizim gördüğümüz son rakiple şu anda yüz yüze gelmemesi şeklinde. Hep böyle oldu gibi. Queen zaten kaçtıklarının anlaşılmasını istemiyordur. Belli de olmaz tabi.

Eğer ki Luffy Queen ile karşılaşırsa hapishanedeki sözünü de tutmuş olur :) Orada herkesi yenip en son seni alacağım demişti Queen'e.

Bakalım Oda efendi hızlandıracak mı işi? Yoksa yine bu savaşın 2 yılı mı var :)

son gelen spoiler ilk sayfaya eklenebilir mi?
Bu tarz söylenti spoilerleri eklemiyorum. Son ve kesin spoiler gelince ekleyeceğim.
- After Kid's attack, Apoo knocked out immediately.
- After Apoo's defeat, Queen get to hybrid mode an instant and attack to our team. But Luffy get into Gear Second mode and intercept him.
- Luffy tell others to they go first, he say he will follow them after kill Queen. He also says Queen a good target to try his new haki technique. Luffy and Queen start to fight.
- Zoro and others go another way. But they encounter 3 Flying Six members (Who, Sasaki and Black Maria).
- Middle of their fight, Kaido and other two Disasters come. Kaido decides let them fight, because he want to see result of that battle. If Luffy win, he will let him to challange himself.

Nepalden sevgilerle, söylenti spoiler böyle geldi.

Queen üstün konumda sanırım, Luffy yine kum torbası. Yalnız bu sefer daha uzun dayanmış. Aşağıdaki karikatür durumu özetliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık