Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizci sıfatına daha layık olan kişi her ne kadar sevmesemde Akainu yalnız.Fuji vasıfsızlığın kralını gösterdi Dressrosa'da.Şeytan meyvesi olarak da Akainu'nun meyvesi çok daha ölümcül,muhtemelen uyanışı da daha güçlüdür.Fiziksel olarak da Fuji'den güçlü bir adam Akainu.
Nereden biliyoruz yahu fiziksel olarak daha güçlü olduğunu?

MuzluYulafEzmesi

Ciddi bir dövüşün olmadığını biliyorum zaten ama adamın ciddi olmaması g3ü durdururken sürüklenmesini gerektirmiyor.Fujitora'nın fiziksel olarak canavar olmadığı bariz bence.
Zoro'nun meyve etkisi altındayken tek kılıç ile attığı güçsüz bir kesiş darbesini de geriye doğru sürüklenerek karşıladı . Tek kılıç ile diyorum . O meyvenin gücü aktifken attığı bir kesiş diyorum . Zoro'nun meyve etkisi altındayken tek kılıç ile attığı kesiş darbesini karşılarken bile o şekilde sürükleniyorsa meyve etkisi altında olmadan üç kılıcını kullanarak attığı bir kesiş de uçması lazım amcamızın ama uçmaz .Öyle bir şey yapabilecek olsa Zoro'ya o arc sağ kol seviyesinde falan derdik zaten . Bu durumda hiç mantıklı olmazdı .Bu şekilde bakarsak amcamızın fiziksel olarak bırak canavarı bir amiral için güçsüz olduğunu bile söyleyebiliriz bence . Bak ne kadar saçma bir çıkarımda bulundum bir sürüklenmekten . O yüzden bence böyle ciddi olmayan darbe takasların da ve dövüşlerde darbeyi karşılarken ( ZARAR ALMADIĞI SÜRECE ) birazcık sürüklenmek gibi durumları güç kıstası olarak değerlendirmemeliyiz . Değerlendirir isek saçma sapan şeyler çıkıyor ortaya çünkü .Bunlar benim düşüncem tabi ki seni böyle düşünmeye zorlamak gibi bir amacım yok .

Moderatör tarafında düzenlendi:
- Because of Kuma's escape, Law's betrayal and Buggy's useless, there is no Shichibukai anymore.

Kaynak farklı. Dünya Toplantısı kararlarından biri olduğu söyleniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık