Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam emin olmamak ile beraber. Sallıyor da olabilir kaynak göstererek

From Redon:
- Chapter 955: "Enma".
- In the cover, Fire Tank Pirates are in an island buying some supplies.
- All chapter is in Wanokuni, no Levely or another island.
- Wanokuni Act 2 ends in this chapter.

Tam emin olmamak ile beraber. Sallıyor da olabilir kaynak göstererek

From Redon:
- Chapter 955: "Enma".
- In the cover, Fire Tank Pirates are in an island buying some supplies.
- All chapter is in Wanokuni, no Levely or another island.
- Wanokuni Act 2 ends in this chapter.
Redonsa doğrudur.

Enma yeterince konuşuldu. Haftaya kim ne bekliyor tahminleriniz nelerdir?

Ben önümüzdeki sayıda Reverie de yaşanan olayların dünyaya yansımasını göreceğimizi umuyorum. Kuma kurtarılmıştır, amiraller ve dünya hükümeti yaşanan hadiselerden dolayı çok kızmıştır. Devrimcilerin peşlerine düşmüşlerdir.
Shanks'ın neler yaptığını görebiliriz bir ihtimal, belki ödülü açıklanır. Jewelry Bonney ile ilgili bir şeyler görebiliriz.

MuzluYulafEzmesi

Enma yeterince konuşuldu. Haftaya kim ne bekliyor tahminleriniz nelerdir?

Ben önümüzdeki sayıda Reverie de yaşanan olayların dünyaya yansımasını göreceğimizi umuyorum. Kuma kurtarılmıştır, amiraller ve dünya hükümeti yaşanan hadiselerden dolayı çok kızmıştır. Devrimcilerin peşlerine düşmüşlerdir.
Shanks'ın neler yaptığını görebiliriz bir ihtimal, belki ödülü açıklanır. Jewelry Bonney ile ilgili bir şeyler görebiliriz.
Kuma'nın kurtarılmasını yine sadece haberlerde görecek isek Oda güzel bir kulak çınlamasını hak ediyor demektir . Bir savaşı da göster be adam .

Bana kalırsa Karasakal Reverie'den eksik kalmaz. Kargaşaların adamı..
Shanksta oraya doğru hareket ettiğini öğrenir ve yoluna çıkar engellemek için :at:

Kuma'nın kurtarılmasını yine sadece haberlerde görecek isek Oda güzel bir kulak çınlamasını hak ediyor demektir . Bir savaşı da göster be adam .
Yok Oda'cığımız içimizde bir ukde olarak bırakmayı sürdürecek. Zaten 1. Perdenin sonunda Karasakal, amirallerle devrimcilerin kapıştığından bahsettiği zaman savaşa 9 gün vardı. Şimdi 1 gün kaldı yani savaşlarını göstermez sadece bilgi olarak geçer. Bir de acaba kaç bölüm sürecek perde arası yine bir bölümse bir şey değil. Hemen savaşa geçilmesini beklemiyorum. En azından dünyada neler olduğunu 3-4 bölüm anlatsalar iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık