Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Macfitte virüs kapma yüzdem kaçtır ? 4 aydır karantinadayım neredeyse bir spora yazılıp virüs kapsam koyar..

Macfitte virüs kapma yüzdem kaçtır ? 4 aydır karantinadayım neredeyse bir spora yazılıp virüs kapsam koyar..
Kapalı alan, klima, vücut sıvılarının (ter) temas ettiği bir çok araç, hızlı nefes alıpveriş, soyunma odası, duşlar...
Yüzdelik veremem ama yerinde olsam bu işe soyunmam.
Ama tabi güvenilir bir kaynak da sayılmam.

Kapalı alan, klima, vücut sıvılarının (ter) temas ettiği bir çok araç, hızlı nefes alıpveriş, soyunma odası, duşlar...
Yüzdelik veremem ama yerinde olsam bu işe soyunmam.
Ama tabi güvenilir bir kaynak da sayılmam.
Haklısın. Ama boş zamanım var sabahları gitsem salon boş olur herhalde. Eldiven falan da takarım. Duşu evimde olurum. Temas yoluyla kapmam hava yoluyla da klimalar falan galiba sıkıntı sanırım bende fazla bilmiyorum . Astımım var bu arada aslında gitmesem daha iyi ama vücut artık hareket, beyin meşgale istiyor.

Haklısın. Ama boş zamanım var sabahları gitsem salon boş olur herhalde. Eldiven falan da takarım. Duşu evimde olurum. Temas yoluyla kapmam hava yoluyla da klimalar falan galiba sıkıntı sanırım bende fazla bilmiyorum . Astımım var bu arada aslında gitmesem daha iyi ama vücut artık hareket, beyin meşgale istiyor.
Bizim spor salonu da tadilattaydı pazartesi açılıyor. Gitsem mi bilmiyorum :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık