Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben izledim, ilk sezonu daha iyi olabilirdi bence, aynı anda iki konsept işlemeye çalışıp ikisinin de potansiyelinin ancak yarısını kullanabilmiş gibi geliyor. Bu konseptlerden biri ilk sezon ile bittiği için ikinci sezona dair umudum daha yüksek.
Hm. Tam olarak neyi kast ettin anlamadım ama klasik Japon polisiye animelerinden. Polis olmak için fazla saf ve naif bir kız emektar ve dağıtmış dahi bir adam vs vs. Bu kısmından çok bir şey beklenemeyeceğini düşünerek başladım. Bununla bağlantılı bir şey mi dediğin yoksa diğer konularla mı?

Beni şu palyaço konsepti çekti şahsen. Pek bir orjinalliği yok ama sevdim gene de.

Hm. Tam olarak neyi kast ettin anlamadım ama klasik Japon polisiye animelerinden. Polis olmak için fazla saf ve naif bir kız emektar ve dağıtmış dahi bir adam vs vs. Bu kısmından çok bir şey beklenemeyeceğini düşünerek başladım. Bununla bağlantılı bir şey mi dediğin yoksa diğer konularla mı?

Beni şu palyaço konsepti çekti şahsen. Pek bir orjinalliği yok ama sevdim gene de.
Polisiye ile birlikte fantastik bir taraf da var ve ikisi birbirinden çok bağımsız ilerliyor. O yüzden hep bir şey kopuk ve eksik hissettiriyor.

Polisiye ile birlikte fantastik bir taraf da var ve ikisi birbirinden çok bağımsız ilerliyor. O yüzden hep bir şey kopuk ve eksik hissettiriyor.
Demin çok klişe bir şey oldu. Büyük beklenti içinde değildim ama yine de seviyeyi düşürdü.
Müzikler ve palyaço temasından sebep izlemeye devam mı etsem yoksa bıraksam mı bilemedim.

Demin çok klişe bir şey oldu. Büyük beklenti içinde değildim ama yine de seviyeyi düşürdü.
Müzikler ve palyaço temasından sebep izlemeye devam mı etsem yoksa bıraksam mı bilemedim.
Son sahnesi 2. sezon için bir heyecan oluşturuyor, eğer katilin kim olduğunu merak ediyorsan izle, 1. sezon sonunda o mesele çözülüyor çünkü, merak etmiyorsan sal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık