Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel Sohbet

'Genel Sohbet' forumunda Kuroro tarafından 29 Eki 2019 tarihinde açılan konu

1. Dante13 Vay arkadaş..

Dante13 (Vay arkadaş..)
    Mesaj Sayısı 851
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Filmdeki mi çizgi romandaki mi o_O

2. İnari Söylesene Neden ŞANJİ

İnari (Söylesene Neden ŞANJİ)
    Mesaj Sayısı 4,955
    Üyelik Tarihi9 Ara 2018
    Filmdeki.

3. Dante13 Vay arkadaş..

Dante13 (Vay arkadaş..)
    Mesaj Sayısı 851
    Üyelik Tarihi9 May 2016

4. İnari Söylesene Neden ŞANJİ

İnari (Söylesene Neden ŞANJİ)
    Mesaj Sayısı 4,955
    Üyelik Tarihi9 Ara 2018
    :bilmem:

5. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,402
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Bu biraz fazla büyük resimci bi bakış oldu :D BBC Türkçe'den kopyaladım başlığı, haber oradan yani. Başlarda fikir edinmek için böyle bir şey yapmış, bundan sonra böyle bir şey yapmayacağım falan diyor. Geçmişten bahsetmiş yani artık gerek de duymuyor demek bu tip şeylere. Bi de yapay zekanın daha kat edeceği çok yol var öyle gözlem ile kendi halleder falan sanmıyorum. Genelde yapay zeka sadece bir şey yapıyorsa onda çok iyidir, karmaşık işlere kalkıştığında hala insan desteğine ihtiyacı var diye biliyorum.

6. Master of Puppets Wano'nun Kapısı

Master of Puppets (Wano'nun Kapısı)
    Mesaj Sayısı 5,681
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Birini gömdüğüm her konu ölüyor, insanlar beni çok iyici buluyor herhal :(

7. 01746 Ro shi nan te D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

01746 Ro shi nan te (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 5,765
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Dün hatırlamadığım bir sebeple televizyon açıktı ve "Mucize Doktor" vardı.
    Ben de öylesine bi baktım.
    Kamera çekimleri falan çok kötü yani öyle böyle değil. Çok fazla yerli dizi izlemem ama denk geldikçe görürüm. Yerli dizilerin seviyesi bu değil. Onu biliyorum.

Neyse konum da bu değil zaten. Bölümü organ bağışına ayırmışlar. Baya baya güzel bir senaryo hazırlayıp her türlü açıklama da bulunmuş.
    "İyi" dedim ben de. En azından bir şeyler yapıyorlar.
    Bugün de youtube'da bir sahnesine denk geldim. Açtım izlerken de alttaki yorumları okuyorum.
    Ama Allah'ım öyle böyle değil. Yorumların ortalaması 10 yaş. 11 bile değil hani. Of.
    Ciddi ciddi otizmin iyileşen bir şey olduğunu sanacak kadar beklenti içindeler. Ağlayasım geldi. Gayet doğru düzgün bir doktora sırf esas oğlanın otizmini görmezden gelmiyor diye etmedikleri laf yok.
    Kaldırıp atmak lazım bu ülkeden televizyonu artık. Anca böyle toparlar millet.

8. Leffwn Erudemu

Leffwn (Erudemu)
    Mesaj Sayısı 622
    Üyelik Tarihi28 Haz 2014
    https://t24.com.tr/haber/aksaray-da...n-veliler-otizmli-ogrencileri-yuhaladi,847053
    Şunlar gibi anaların babaların yetiştirdiği çocuklardan ne beklersin. Veriyorlar ellerine telefonu koyver gerisini gitsin.

Bu arada aklıma bir anı geldi: Unide yurtta kalıyorum. Odada beraber kaldığım bir kişi siyahilerin güneşte kalmazsa beyazlayacağını iddia ediyordu. 10 yaşındaki çocuk yine anası babası yetiştirmemiş diyorsun ama bir de bunun gibi insanlar var. Cehaletin yaşının olmaması çok kötü.

9. Monkey D. Luffy Capone ''Gang'' Bege ve Rebecca Fan Kulübü Başkanı

Monkey D. Luffy (Capone ''Gang'' Bege ve Rebecca Fan Kulübü Başkanı)
    Mesaj Sayısı 8,031
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    @Leffwn
    Avatarı görünce mutlu oldum. Number 5'ın Mistaaaaaaaaaaaaa diye ağlamasını özledim. :( Hain 3 numara hep reisi ağlatıyordu. :(

10. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 2,268
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Ya böyle bi kansızlık olamaz ya hadi otizmlilerden hoşlanmıyorsun çocuğunun yanında olmasını istemiyorsun lan zaten o çocukların ayrı sınıfları var onların da anne babaları çalışıp vergisini veriyor senin onlardan ne farkın var da onları bu haktan mahrum edeceksin? Evladın çok değerliyse özel sınıfı olmayan bir özel okul bul.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 1, Ziyaretçi: 0)

1. Jacques
Yukarı Çık