Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel Sohbet

'Genel Sohbet' forumunda Kuroro tarafından 13 May 2019 tarihinde açılan konu

1. twei :D

twei (:D)
    Mesaj Sayısı 9,826
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Hee...

2. Alfamert Tutarlarsa tutarlıyım tutmazlarsa tutarsızım.

Alfamert (Tutarlarsa tutarlıyım tutmazlarsa tutarsızım.)
    Mesaj Sayısı 1,730
    Üyelik Tarihi31 Oca 2010
    Arkadaşlar bana biraz Rakın roll - Metal müzik önerir misiniz ? Bu aralar vurdulu kırdılı müzik dinlemeye çok ihtiyacım var ama Müzik bilgimin en kısıtlı olduğu tarzdır.
    Aynı şarkıları çevirip çevirip dinlemekten bıktım.Önerdiğiniz gruplar, şarkılar var mı ? Böyle daha çok DAY MADAFAKI DAAAAY tarzı değilde, Zombie gibi - Rammstein Sonne gibi, efendime söyleyeyim Metallica Wherever I May Roam gibi çıldırtırken, zaman zaman da farklı hisler uyandıracak şeyler arıyore.

3. UranyumX Üye

UranyumX (Üye)
    Mesaj Sayısı 406
    Üyelik Tarihi5 Ara 2017
    Belediyeyi kazanan partiler değişiyor, başkanlar değişiyor, çalışanlar değişiyor ama kafa hiç değişmiyor. Belediye borç batağında diyerek başkanlığı devralanlar şehrin dört bir yanını kendi afişleriyle doldurmaya başlarken hiç vakit kaybetmiyor.

4. twei :D

twei (:D)
    Mesaj Sayısı 9,826
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    kim ki o

5. Dr. Hiluluk Darede mo nai.

Dr. Hiluluk (Darede mo nai.)
    Mesaj Sayısı 3,723
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    @Eric Cartman

OZ 2x3.

Miguel'i bebeği olunca adam oldu sanmıştım, ama müdürün kızına tecavüz edilmesine sevindiğini ve yapanın adını vermediğini görünce sinirlendim.

Gri karakter, kötülük bir yere kadar eyvallah. Ama bu kadarı pes. Şeytanlık.

6. Eric Cartman Luffy fanı isen gel beri.

Eric Cartman (Luffy fanı isen gel beri.)
    Mesaj Sayısı 5,942
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Miguel şu dizide ilgimi en az çeken karakter. Gitmek de bilmez diziden dingil.

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,609
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Yazarken direkt aklımdan sen geçtin zaten. Dedim kesin yazacak diye. :oleyo2:

8. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Julius Nova Chrono (1,500,000,000 Beri.)
    Mesaj Sayısı 2,074
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Yazmasam içim içimi yerdi :D

9. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 19,609
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    :sapkali:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 2, Ziyaretçi: 0)

1. arcadia
Yukarı Çık