Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel Sohbet

'Genel Sohbet' forumunda amaneden tarafından 11 Eki 2017 tarihinde açılan konu

1. Pan Haggard

Pan (Haggard)
    Mesaj Sayısı 339
    Üyelik Tarihi2 Haz 2017
    :sapkali:
    Sistem hakkında yapılacak başka yorum yok. Matematikten de zorla dayatılmasından da bıktım zaten. Sözele sınıf bile açmadıkları yetmiyormuş gibi iyice bitirdiler. Olan bize oluyor, her zamanki gibi.

2. Mesaj Sayısı 275
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Her şehirde üni
    Bölüm ne hocam

3. Mesaj Sayısı 20
    Üyelik Tarihi3 Ara 2014
    her yere üniversite yerine, adamakıllı bilim yapan bilim üreten zamanın benim diyen üniversiteleri ile her anlamda aşık atabilecek 3 üniversite olsa ülke 100 yıl ileri gider.

şimdiki fakültelere bakınca üzülmemek elde değil,öğrenci zaten uçmuş ne siyaset bilir ne bilim bilir hoca desen hangi arabayı alayım derdinde ne bir makale var ne bir yayın

naparsın

4. Pan Haggard

Pan (Haggard)
    Mesaj Sayısı 339
    Üyelik Tarihi2 Haz 2017
    Lisedeyim. Sınava sözelden girmeyi düşünüyorum.

5. çiköfte macera ise büyük bir ibadettir.

çiköfte (macera ise büyük bir ibadettir.)
    Mesaj Sayısı 863
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Ben de sözelden girdiydim sınava, sıralama da sayısal ve ea kadar büyük bir yarış yok. Umarım arzu ettiklerine kavusursun. :)

6. Pan Haggard

Pan (Haggard)
    Mesaj Sayısı 339
    Üyelik Tarihi2 Haz 2017
    Umarım, teşekkürler. :)

7. Mesaj Sayısı 275
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Bir üni kazanma şansı eskiye nazaran daha fazla. Hem kontenjanlar da arttı. Doğru bir çalışmayla iyi bir yer kazanırsın.

8. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 829
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Bu yeni sınav sisteminden çok korkuyordum ama benim için daha iyi olucak gibi.Zaten ygsde tarih ve coğrafya yapamıyordum adam akıllı şimdi 1. oturumda onlar yok.Tm olduğum için 2. oturumda bir tek coğrafya var.Sınavın haziranda olmasıda maddi durumum açısından iyi oldu.Sınav martta olsaydı hoca tutamayacaktım fakat şimdi şubat gibi hoca tutup matta yardırmayı planlıyorum.

Umarım daha iyi olur.Hadi yaparım ben accuk istedi mi yaparım.

9. Jason Navy HQ Admirals

Jason (Navy HQ Admirals)
    Mesaj Sayısı 5,398
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Selam canım.

10. justahuman (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,265
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Tecrübe konuşuyor diyorsun yani.:D

Herkesin zaman zaman bazı sıkıntıları olabilir, birilerinin kendisini dinlemesine ihtiyaç duyabilir. Psikoloğa gitme ihtiyacı duymak kafayı sıyırmak anlamına gelmez vb. cümlelerle doldurduğum bir form dolayısıyla kısa süre sonra psikolog tarafından çağrıldım. Devamını çokta şey etmim:D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık