Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Shueisha [Haftalık Shonen/Young Jump - Grand/Ultra Jump - GIGA - SQ] Sohbet Konusu

Okuyucu sıralaması. Ben de tam sistemi anlamadım fakat okuyucuların oylarına göre belirleniyor bu liste. O hafta çıkan bölümün güzelliğine göre oy veriliyor. Tabi bazı fanlar bölüme bakmaksızın fanı olduğu serilere de oy veriyordur herhalde. "Bu sıralamanın önemi ne ? " dersen. Sıralam Shonen Jump için önemli. Bu sıralamada bir seri 7-8 hafta son sıralarda gezinirse %95 iptal edilir. Tabi uzun süredir devam eden itibarı yüksek seriler hariç.
Naruto Opun son bölümünü geçmiş mi? Bu sıralama mantıklı gelmiyor.:oleyo: .

Bilgilendirme için teşekkürler . :D .

Jump 04/05 mangaka yorumları :)
Kubo hasta olmuş galiba.

Bu arada yeni Jump'ın 6 Ocak'ta çıkacağını okudum da. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Ünlü serilerden yeni yıl parodileri. Çizimler Mangakalarına aittir. Çevirilerine rastlarsam paylaşırım.

Weekly Shonen Jump: One Piece, Naruto, Toriko, Gintama.

Bessatsu Shonen Magazine - Weekly Shonen Magazine: Shingeki no Kyojin, Fairy Tail.

One Piece çevirisi. Çeviri için Aohige'ye teşekkürler.

Hayır çift sayı. Ancak sadece ismi çift. Herhangi bir şekilde seriler 2 bölüm birden vermedi. Birde çift sayı olduğu için fiyatı 250 Yen değil 260 Yen oldu.

Teşekkür ederim hocam. İçinde fazlaca içerik bulunduğu için mi çift sayı?
Japonya'da bir çok özel günler, tatiller ve festivaller var. Jump ta örneğin Mayıs'taki Altın Hafta gibi özel haftalardan bir hafta önce bir 'Çift sayı' çıkarıyor. (İçeriği daha geniş oluyor). Ayrıca aynı zamanda Çift Sayıdan bir sonraki hafta da Jump olmayacağı anlamına geliyor.

Ancak bunu Yılın en fazla 4 haftasında falan yapıyorlar. Genelde sadece ara verip bırakıyorlar. Bu yüzden çift satyılar fanlar için güzel bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık