Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Geleneksel Korsanfan Iftar Ve Sahur Buluşması

'Korsanfan' forumunda meeteor tarafından 21 Haz 2015 tarihinde açılan konu

1. meeteor Beleg Cúthalion

meeteor (Beleg Cúthalion)
    Mesaj Sayısı 5,003
    Üyelik Tarihi29 Ağu 2012
    27 Haziran Cumartesi günü geleneksel iftar buluşması için bir araya geliyoruz. Yer konusunda henüz bir kesinlik yok. Adam akıllık tavsiyelere açığız. Gelecek olanlar kesin olarak bildirsinler.

İstanbul dışından olanlar çevresindekilerle bir ara gelip iftar yapsın, konuda keşke bizde de olsa geyiği yapmasın.

Son düzenleme: 21 Haz 2015
  2. Provision (Üye)
    Mesaj Sayısı 332
    Üyelik Tarihi28 Nis 2009
    Kaçmaz

3. Eserovic Zoro ve Guts vs all

Eserovic (Zoro ve Guts vs all)
    Mesaj Sayısı 1,985
    Üyelik Tarihi1 Mar 2013
    Geliyorum bende:

4. Garp the Fist (Üye)
    Mesaj Sayısı 264
    Üyelik Tarihi16 Oca 2013
    Ankara içi varsa gelirim. Forumda ne kadar Ankara'lı var bilmiyorum ama toplanıp yapalım bir iftar.

5. Provision (Üye)
    Mesaj Sayısı 332
    Üyelik Tarihi28 Nis 2009
    Random gülmek serbest mi ya :D

@Garp the Fist

Garp-san burası İstanbulun konusu,ama bir tane de sen Ankara konusu açarsan güzel bi organizasyon olabilir orada da.

6. meeteor Beleg Cúthalion

Mesaj Sayısı 5,003
    Üyelik Tarihi29 Ağu 2012
    Serbest olmalı, özellikle not düştüm bir de. :D

7. Issho Wisteria Tiger

Issho (Wisteria Tiger)
    Mesaj Sayısı 904
    Üyelik Tarihi1 Kas 2012
    Ben kıbrıstayim ama benim bildiğim toplanma dediğin Kadıköy'de olur hem ulaşımı kolaydır hem güzel mekanlar var

8. Garp the Fist (Üye)
    Mesaj Sayısı 264
    Üyelik Tarihi16 Oca 2013
    Foruma bu aralar fazla giremediğim için lafı atayım belki tutan olur, konu açan olur diye düşündüm.

9. meeteor Beleg Cúthalion

Mesaj Sayısı 5,003
    Üyelik Tarihi29 Ağu 2012
    Kadıköy bu konuda hiç güzel ve kullanışlı değil. Sana yanlış bildirmişler bence.

Gelecek olanlar bildirirlerse çok iyi olur. Sayıya göre rezervasyon yaptırma imkanı da bulmuş oluruz.

10. Provision (Üye)
    Mesaj Sayısı 332
    Üyelik Tarihi28 Nis 2009
    Kadıköyde buluşma güzel oluyo da Ramazanda da Kadıköy biraz şov bence.Beşiktaş Balkan seçeneklerden biri ama ana baba günü oluyor oralar iftar zamanı.Belki Bestte veya Tıkıntıda yapabiliriz,enfes tavuk yapıyorlar

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık