Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gecko Moria

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 59 41.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 82 58.2%

• Kullanılan toplam oy
    141
''Gecko Moria neredeyse bir Yonkou olan Kaidou ile eşit seviyededir.''

Buna ihtimal vermiyorum. Birinin dediği gibi bir zamanlar, yaşıyan bir tayfası varken olabilirdi belki böyle bişey. Ama artık hayallerinin sadece hayal kalıcağını anlayabilicek kadar olgunlaşması lazım. Kendisi güçlü bi fiziğe sahip değil, ordusu 1-2 parça tuzla ölüyo... Hiç gücü yok artık, 320 milyon ödülü eğer shickibukai olmasaydı 800 milyon, 1 milyar falan olurdu EN AZINDAN diye tahmin ediyorum ama artık 320 milyon ödül bile çok ona. Yıllarca ve yıllarca çalışıp anca hasırşapka tayfasıyla karşılaşabilicek bir ordu yapabiliyorsa yazık o zamanında yonkouya yakın güce sahip olan adama. Ki ordusu hasır şapkalarla bile karşılaşamazdıya, tüm tayfayı gizlice arkalarından vurup kaçırdı.
Moria Luffy'i yenebilirdi. Luffy yardım aldı. -100 gölge-
Bu göLgelerin gücü olmasaydı, Moria'yı yenebileceğini mi düşünüyorsunuz?
Brook olmasaydı, tuzla zombiLerin öldürebilecekLerini bulabilecekLerini mi düşündünüz?
Ve bu kadar yardım olayı olduğu halde, yenildi diye Moria'ya güçsüz diyemezsiniz.
320 belisini hak ediyor. Ama bi Kaido ile dövüştü diye de Yonkou'ya eş gücü var denmez.
Ezici bir üstünLükle yenmiştir onu Kaido diye düşünüyorum. ^
Burdaki bir cümLene yazdım aslında bunLarı :D Ama esas konuda hemfikiriz ^^

Geç oluyor biliyorum ama hepsini okuyacak vakti bulamıyorum Smoker-San..
TeşekkürLer çeviri için ^^

Moria Luffy'i yenebilirdi. Luffy yardım aldı. -100 gölge-
Bu göLgelerin gücü olmasaydı, Moria'yı yenebileceğini mi düşünüyorsunuz?
Brook olmasaydı, tuzla zombiLerin öldürebilecekLerini bulabilecekLerini mi düşündünüz?
Ve bu kadar yardım olayı olduğu halde, yenildi diye Moria'ya güçsüz diyemezsiniz.
320 belisini hak ediyor. Ama bi Kaido ile dövüştü diye de Yonkou'ya eş gücü var denmez.
Ezici bir üstünLükle yenmiştir onu Kaido diye düşünüyorum. ^
Burdaki bir cümLene yazdım aslında bunLarı :D Ama esas konuda hemfikiriz ^^

Geç oluyor biliyorum ama hepsini okuyacak vakti bulamıyorum Ercan-Kun..
TeşekkürLer çeviri için ^^
Lafı olmaz...

Moria`ya(Hem de Luffy gibi çok severmiş) yazık aslında nakamas`ız bırakmış sanırım onu Kaido burdan Kaido denilen kötü adama diyorum ki birde Luffy`nin nakamalarını öldürmeyi dene.
Yerinde olsam demezdim.... Duman olur bizimkiler...

Son düzenleme:
Moria`ya(Hem de Luffy gibi çok severmiş) yazık aslında nakamas`ız bırakmış sanırım onu Kaido burdan Kaido denilen kötü adama diyorum ki birde Luffy`nin nakamalarını öldürmeyi dene.
Moria dan zor yırtık bide kaido gelirse...
10 sene gecti ama artık bir yonkou görsek hiçte kötu olmaz..

Rica...

o kadar sinir oluyorum ki moria'ya kendini bir halt zannediyor artist bildiğin zombilerinin arkasına saklanan korkağın teki, spoiler içerisinde yazacağım ama yanlış olmaz umarım yanlışsa silinebilir bu kısım
moria flamingo tarafından öldürüldümü mangada öyleydi sanki
bilgiler içinde teşekkürler Smoker kardeşim...
Evet...

Son düzenleme:
Güçlü bir karakterdi tv anime serisinden sora çizimlerini beğenendiğim yegane karakterlerden biridir.Paylaştığın için teşekkürler eline sağlık smoker

Moria ezik diyen varsa bence alınmasın kimse ama op'yi boşuna izliyor sahip olduğu gücün hakkını sonuna kadar verdi.Fakat gölge kapasitesi işini çok abarttı genede gücüne hakim ve iyi dövüştüğünü söyliyebilirim.Moria'ya ezik demek haksızlık olur.

Bazı adamlar vardır op de gücü bire bir dövüşler için uygundur bazı adamlarda vardır gücü uzaktan dövüşler için uygundur işte bu Moria oluyor Marine nin büyük bir tehdit olarak görmesinin sebebide bence budur adam az bi uğraşsa çıkarır binlerce zombi marineyi çökertir hadi çökertemesede büyük zarar verir belki Kaidou da benzer bir güce sahip olduğundan eşit seviyede görülüyorlardır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık