Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Gece Yarısı Çocuğu Kimdir?

Gece Çocuğu (Ushimitsu Kozo) Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    52
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok bahsedilmedi ve bir yere bağlanmadı daha. Zoro özellikle duymuştu ismini ebisu kasabasında. Nedense aklımdan acaba Zoro’nun Ablası/abisi olabilir mi diye geçiyor bilemiyorum.

Denjiro Zoro'nun hocası değilse Oda'ya söverim. O kadar karakter tasarlayan bir adam 2 önemli karakteri birbirine bu kadar benzer bir şekilde çizmez.

Gece çocuğu da çıksa çıksa Drake çıkar, denizci olduğu ve Coby ile aynı takımdan olduğu da söylendi iyi denizcilerden yani. Ve korsan rolü oynamasının sebebi güçlü korsanların arasına girmesi ve bilgi sızdırması olduğuna göre arc sonu da ekibin köstebeği olur bu arc yardım ederek. Bu şekilde amiral şamarlama seansına da geçer bizimkiler. Güzel kurdum bence.:)
Drake'ta nasıl ajanlık yapıyorsa.. :bilmem:
Ajan dediğinin kuş uçsa haberi olmalı. Daha Luffy'nin hapisten kaçtığını bilmiyor. Luffy'de hani saklanan biri değil. Ulu orta geziyor. Coby'e yakalandı diyor.

Çok bahsedilmedi ve bir yere bağlanmadı daha. Zoro özellikle duymuştu ismini ebisu kasabasında. Nedense aklımdan acaba Zoro’nun Ablası/abisi olabilir mi diye geçiyor bilemiyorum.
Oda bu konuyu biraz unutturdu. Bu yüzden heran patlayabilir : )) 932. Bölümde sanırım dediğin sahne. Dün gece Ebisu'ya geldi şeklinde geçiyordu.

Denjiro Zoro'nun hocası değilse Oda'ya söverim. O kadar karakter tasarlayan bir adam 2 önemli karakteri birbirine bu kadar benzer bir şekilde çizmez.

Gece çocuğu da çıksa çıksa Drake çıkar, denizci olduğu ve Coby ile aynı takımdan olduğu da söylendi iyi denizcilerden yani. Ve korsan rolü oynamasının sebebi güçlü korsanların arasına girmesi ve bilgi sızdırması olduğuna göre arc sonu da ekibin köstebeği olur bu arc yardım ederek. Bu şekilde amiral şamarlama seansına da geçer bizimkiler. Güzel kurdum bence.:)
Öyle düşünmene sevindim. Boşa eklememiş oldum : ))

Bir nedeni yok, sadece his. Hatta Hiyori olduğunu düşünüyorum, o değilse bile tanıyor.

valla şu brookun tanımına bakınca aklıma burası gelmişti zamanında, ama sonra dedim ki bu 9kın ın hepsi şrfsz hırsız itlerdi zamanında, bilemedim, diyemedim denjiro diye. belki dışarıdan gelen biridir, hikayeye sonradan adam sokmayı sever oda

Onu da ekleyecektim. Daha önce Kiku yazan gördüm sendin belki de. Ama o çıkarsa pek bir tesiri olmaz diye o değildir deyip eklemedim. Tabi seçeneklerde olmama ihtimalinin yüksek olduğunu düşündüklerim de var. Dilersen ekleyebilirim onu da.
eklemeye gerek yok öylesine diyorum :d bi ihtimal.

benim merak ettiğim bu gece çocuğu kimin nesi çıkacak. aklıma dressrosa zamanından oyuncak asker geliyor, o aslında yine kurşun askerden prensesin koruyucu olduğu vs göndermeli bi karakterdi, gece çocuğunun japonlar için bi arkaplanı var mı ona bakarak kiminle ilişkisi olabileceğini az çok çıkarabiliriz. ama kim uğraşacak :d

Zoro nun hocası olmadıgı kanıtlandı. 20 yıl once bunlar savasırken hoca east blue daymıs.

Kyoshiro da çok güçlü duruyor yav. Boyu Oden kadar uzun. Favorileri aynı. Burnu aynı sivrilikte. Gözler hemen hemen aynı çekiklikte. Oden kyoshiro çıkar mı acaba ki :p
Çıkmaz ama çıkarsa "Shogun Köpeği" ifadesi çok daha anlamlı olur :D

930.bölüm şu sahne :D
Aynen, konuyla uğraşırken o bölümler arasında gittim geldim hep kafa yandı : ))

valla şu brookun tanımına bakınca aklıma burası gelmişti zamanında, ama sonra dedim ki bu 9kın ın hepsi şrfsz hırsız itlerdi zamanında, bilemedim, diyemedim denjiro diye. belki dışarıdan gelen biridir, hikayeye sonradan adam sokmayı sever oda

eklemeye gerek yok öylesine diyorum :d bi ihtimal.

benim merak ettiğim bu gece çocuğu kimin nesi çıkacak. aklıma dressrosa zamanından oyuncak asker geliyor, o aslında yine kurşun askerden prensesin koruyucu olduğu vs göndermeli bi karakterdi, gece çocuğunun japonlar için bi arkaplanı var mı ona bakarak kiminle ilişkisi olabileceğini az çok çıkarabiliriz. ama kim uğraşacak :d
Var öyle araştırmacı, kabiliyetli arkadaşlarımız ama biraz önemsiz kaldı bu konu unutuldu hatta neredeyse. Her an patlak verebilir diye açtım konuyu : ))

Aynen konuyla uğraşırken o bölümler arasında gittim geldim hep kafa yandı : ))
Olur öyle :D
Bir de şimdi görünce aklıma geldi, altta not düşülmüş o sahneye gece yarısı çocuğunun çıktığı saatle ilgili.
2.00-2.30 saatleri arasına denk gelen bölüme verilen isim. Hayaletlerin ve şeytani güçlerin en çok bu saatlerde aktif olduğuna inanılır denmiş. Zoro’nun da şeytani muhabbetleri malum. İnsan ister istemez düşünüyor acaba bir bağlantı var mı diye. Tabi bu bir fikir :D

Var öyle araştırmacı, kabiliyetli arkadaşlarımız ama biraz önemsiz kaldı bu konu unutuldu hatta neredeyse. Her an patlak verebilir diye açtım konuyu : ))
iki dklık google araması :d

şöyle bi yazı var :d burda kazanda kaynayanlar falan var :d ve buraya bakınca hiyori çıkar diyebiliyorsun. drama falan güzel ama.

https://blog.gaijinpot.com/goemon-ishikawa-robin-hood-japan/

bu yazıya bakınca da kozo ismi var benzer, genel şeyler yine bi robin hood ama diğerinden daha ünsüzmüş :d

https://www.kcpinternational.com/2013/04/japans-robin-hood/

Bir nedeni yok, sadece his. Hatta Hiyori olduğunu düşünüyorum, o değilse bile tanıyor.

aklıma burası gelmişti deyip görseli koymamışım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık