Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Garp ve Sengoku, Rayleigh'i Yakalamaya Gitseydi (Fan Çizimi)

İnstagramda denk geldim. Bir sayfa fan art çalışması olarak konu başlığındaki şartlar olsa ne olurdu diye çizmişler. Hoşuma gitti ben de paylaşayım dedim. Fakat konu nereye açılmalı onu bilemedim. Yetkililer taşırsa sevinirim. Sayfaları ben de yorumlayarak paylaşacağım :)

Dili bilmediğim için kendim senaryo uydurdum :D

Rayleigh'in yeri tespit edilmiştir. Bir tuzağa kurban gider. Önünü ezik denizci askerleri keser. Arkasında ise Sengoku ve Garp belirir. Eski düşmanlar olsalar da birbirlerine saygılıdırlar. Öyle ki Raylegih, Garp'a Garp san demektedir.

Rayleigh, Garp'a Ace'in ölümünden dolayı üzgün olduğunu söyler. Garp biraz dertlenir. Bu sırada Sengoku, görevi hatırlatır ve duygusallığa gerek yok vasıfsız der :D Ve bağırır. Yakalayın! Üzerine gelen tüm askerleri ihtiyar kral hakisi ile bayıltarak şov yapar. Bunun üzerine Sengoku "kahretsin" der. Garp ise her zamanki gibi hakisi çok güçlü diyerek över. "Ben Monkey D Garp, seni de indireceğim Rayleigh" diyerek meydan okunur.

Garp ve Sengoku önce taktik düşünürler. Fakat garp bodoslama saldırır. İlk atak Garp'tan soru ile hızlanıp yumruk atarak gelir! Sağ yumruğunu koka kaplayan Garp Rayleigh'e yumruk atarken, Rayleigh yana doğru hızlıca kayararak darbe almaz! Bunu gören Sengoku hemen havaya zıplar ve Buda formuna geçmeden şok dalgası ile saldırır. Fakat Raylegih yuvarlanarak ondan da kaçar! Garp tekrar soru ile fırlar ve Sengokunun üzerinden saldıraya geçer. Aynı anda Sengoku da saldırır hem koka hem de şok dalgası ile! Ama Rayleigh boş adam değildir! Her iki yumruğu da tek başına durdurur!

Ama nereye kadar! Rayleigh de bir insan! 2 eliyle yumrukları durdurmaya çalışırken, bunu fırsat bilen Sengoku diğer eliyle çok dalgasını Rayleigh'e patlatır! Şok dalgasının ortasında kalan Rayleigh'e bir yumruk da Garp'tan gelir. Durmak bilmeyen ikiliden biri soldan diğeri sağdan saldırmak üzereyken Rayleigh artık saldırıya geçme zamanı diye düşünüp kılına kokayı basar ve ikisi ne aynı anda keser sayın seyirciler! Ay ben şok :respect:

Rayligh "işlerini bitireceğim" der ve çok büyük bir kılıç kesmesi sallar! Kesme o kadar büyüktür ki adanın kıyısına kadar ulaşır! Fakat göğsüne hem şok dalgası hem de Garptan yumruk yiyen Rayleigh bu yüksek efordan sonra kan kusar. Sengoku da Buda moduna geçer! Garptan yerinden fırlar! Garpla beraber full beden koka ile Raylegih'in karşısına dikilerler!

Garp full beden koka ile saldırır. Rayleigh kılıcına koka basarak durdurur. Fakat Garp eli kesilmesine rağmen kılıcı tutar ve Rayleigh'e sumsuğu vurur! Yere düşen Rayleigh'e Sengoku da yumruğu vurarak uzağa fırlatır! Yere düşmeyen Rayleigh kılıcına kokayı basar ve iki eli ile birden tutup devasa bir kesiş yollar. Bu kesişi Sengoku şok bariyeri ile durdurur. Fakat kesmenin etkisi çevredeki herşeye yansır ve herşey kesilir a dostlar!

Bu sırada uzaklardan bir kadın yaklaşmaktadır. Ama kim ola ki? Kesiş sonucu çeşitli ağaçlar düşmektedir. Garp bunlardan birisini geppo yapıp havaya zıpladıktan sonra yumruğu ile Rayleigh'e fırlatır. Sengoku Geppo ile bu ağaçtan sıyrılır. Üzerine gelen devasa kütüğü ise ani bir fırlama ile Raylegh keser! Kütükle uğraşan Raylegh'e Garp zıplayarak yumruk vurmak ister!

Fakat Raylegih yumruktan sıyrılır ve dönerek Garp'ı keser! Fakat Garp öyle bir canavar ki kolu ile kılıcı durdurur. Neredeyse kolunu kaybedecek ama görev aşkı bu ne yaparsın! İşte bu sırada Garp'ın sevgi yumruğunu kılıcı ile bloklayan Rayleigh başarılı olamaz ve kılıcı kırılır! Rayleigh ise havaya doğru fırlar!

Garpın yumruğu ile havaya uçan Rayleigh havada kan kusarken arkasından Sengoku gelir. Raylegih fark edip kılıcını savurarak Sengokunun yanağını keser! Fakat yeterli değildir! Sengoku devasa bir tokat ile şok dalgası oluşturur ve Rayleigh'i yere doğru fırlatır!

Yetmez! Sengoku yere düşmüş olan Rayleigh'e bir şok dalgası daha patlatır! Ardından üstüne çöker ve eli ile Rayleigh'in suratını kavrar. Diğer eli ile de şok dalgasını hazırlar. Bu sırada Garp arkadan yaklaşmaktadır.

Rayleigh'i öldürmek isteyen Sengoku'ya Garp karşı çıkar. Zaten torununu öldürmüş olan Sengoku'ya içten içe kin güden Garp, korsan bile olsa eski bir dostunun daha ölmesini istememektedir. Adalet duygusu ile onu hapse atmalıyız der fakat Sengoku karşı çıkar. Garp koka ile Sengokuya saldırır. Sengoku sıyrılır ve Garpın suratına tokatı şoklatır! Vay vay vay dövüş sırasında neler olmuş Serhat ya!

Rayleigh eski dostunun o halini görünce "Garp?" der. Kırık kılıcı ile son gücü ile yerinden fırlar ve Sengokuyu kollarından ve göğsünden tek bir saldırı ile çok sayıda keser! Ne güç be. İşte kılıç koklamak diye buna derim! Garp durur mu! Yaralı Sengokunun üzerine fırlar. Sengoku kacamayacağını anlayınca tekkai yapar! Ama Garp, Lucci gibi rokuganı patlatır!

Sonunda ayakta kalan tek kişi Garp'tır. Rayleig yerde yatarken, Garp'a "doğru olanı yaptın" der. Luffy'e sahip çıkmasını ister. Ve ekler "Luffy de gücünü senden almış".. Bu sırada bir kadın yaklaşır.. Elinde katana ile..Kim ola ki?

Kim çizdiyse güzel çizmiş, sevdim ama baya da sapıtmış.
Sengoku'yu çık Garp çok zorlanmadan Rayleigh'i döver.

Çizen çok iyi çizmiş. OP'da böyle fan çizimi hikayeleri seviyorum. Ama abartı tabii :D Garp tek alır normalde.

Dövüşün sonucu konusu vs. bunlar neyse de gerçekten çok güzel çizmiş adam, E. Oda böyle dövüş çizemedi desem abartmış olur muyum?!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık