Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Garp ve Sengoku, Rayleigh'i Yakalamaya Gitseydi (Fan Çizimi)

Kim çizdiyse güzel çizmiş fakat Ray dediğin adam Garp’ın rakibi olamaz. İçinden geçer Garp. Bu adamın sağ kol olduğu hala unutulup abartılmaya devam ediyor. Sengoku, Garp dediğimiz adamlar, Wb, Roger, Shiki ile aynı klasmanda çizildi bunlar gelmiş sağ kol adamı bunlarla aynı kefeye koyuyor. Sadece çizim güzel hikaye leş.

Kim çizdiyse güzel çizmiş fakat Ray dediğin adam Garp’ın rakibi olamaz. İçinden geçer Garp. Bu adamın sağ kol olduğu hala unutulup abartılmaya devam ediyor. Sengoku, Garp dediğimiz adamlar, Wb, Roger, Shiki ile aynı klasmanda çizildi bunlar gelmiş sağ kol adamı bunlarla aynı kefeye koyuyor. Sadece çizim güzel hikaye leş.
Ray de o klasmanda çizildi yalnız ortak. Garp kendi ağzıyla söylüyor denizciler aynı anda iki efsane ile uğraşamaz diye. (Diğeri Wb) Ha Garp baba Ray'i öyle ya da böyle harcar orası ayrı.

Hangi sbs de deniliyor bu ciddi soruyorum. Bir de bunun Ray ile alakası nedir?
Meşgul olduğumdan SBS'yi şu an bulamadım ama bulunca atarım. Ray ile alakası Roger>=Garp>=Rayleigh Rayleigh açısından olabilecek en optimist senaryo. O yüzden yanında Sengoku varken Rayleigh'in bu denli baskın gelebilecek olması bu fan fiction ın gerçekten fan işi olduğunu gösteriyor. Gerçekçi değil.

Asıl Ray’in açık bir şekilde normal sağ kollardan ayrı tutulmuşken hala sağ kol o ya demek element uydurmak oluyor bence.
Dİğer sağ kollardan ayrı tutulması, korsanlar kralının sağ kolu olmasından dolayı ancak Kaptan > Sağ Kol kuralını bozma anlamında ayrı tutulmuyor ki .. Var mı böyle bir bilgi ? Yoksa uyduruyorsun demektir.

Bu saydığın isimler kral ve efsane diye geçiyor hatırlatırım Ray de öyle geçiyor.
Ben Rayleigh'nin büyük bir efsane olduğuna ve Garp ile Sengoku'ya sağlam bir savaş çıkarabileceğine karşıt bir şey demedim ki. Ama senin Roger ile Rayleigh'i bir tutman hatta "belki Rayleigh" daha güçlüdür demen saçmalık.

Garp bunu çiğ çiğ yermiş o zaman Sabaody de gidip yeseydi ya neden gitmedi?
Benim Garp bu adamı çiğ çiğ yer gibi bir iddiam yok. Ayrıca adam Torununa yakın kalmak istiyor da olabilir.

Rayleigh daha Kizaru ile dövüştüğünde (bu iş uzun sürerse nefesim kesilir" vs diyordu. Garp > Akainu > Kizaru olarak resmedildi Marineford'da .. Yani ?

Esas Rayleigh o denli güçlüyse o Kizaru'nun oradan sağ çıkmaması lazımdı ya da büyük bir yarayla dönmeliydi. Var mı böyle şeyler ? Yok. Rayleigh zar zor bir amirale denk olabiliyordu ve Garp büyük ihtimalle zaman atlaması öncesinde en güçlü Amiral idi.

Zoro için kimseye ihtiyacımız yok. He Luffy için sabah akşam Roger deniliyor ise zaten prada paşalar gibi Ryuma var. :D
Luffy'den hiç haz etmem ve Zoro'yu çok çok daha fazla severim. Ama Luffy = Zoro ya da Luffy >= Zoro çooook eskilerde kaldı. Luffy net üstün.

WB >> Marco
Shanks >> Ben Beckman
BM > Katakuri
Kaidou > Kİng & Queen
Roger > Rayleigh

Bu Luffy ve Zoro için de geçerli.

Meşgul olduğumdan SBS'yi şu an bulamadım ama bulunca atarım. Ray ile alakası Roger>=Garp>=Rayleigh Rayleigh açısından olabilecek en optimist senaryo. O yüzden yanında Sengoku varken Rayleigh'in bu denli baskın gelebilecek olması bu fan fiction ın gerçekten fan işi olduğunu gösteriyor. Gerçekçi değil.

Dİğer sağ kollardan ayrı tutulması, korsanlar kralının sağ kolu olmasından dolayı ancak Kaptan > Sağ Kol kuralını bozma anlamında ayrı tutulmuyor ki .. Var mı böyle bir bilgi ? Yoksa uyduruyorsun demektir.

Ben Rayleigh'nin büyük bir efsane olduğuna ve Garp ile Sengoku'ya sağlam bir savaş çıkarabileceğine karşıt bir şey demedim ki. Ama senin Roger ile Rayleigh'i bir tutman hatta "belki Rayleigh" daha güçlüdür demen saçmalık.

Benim Garp bu adamı çiğ çiğ yer gibi bir iddiam yok. Ayrıca adam Torununa yakın kalmak istiyor da olabilir.

Rayleigh daha Kizaru ile dövüştüğünde (bu iş uzun sürerse nefesim kesilir" vs diyordu. Garp > Akainu > Kizaru olarak resmedildi Marineford'da .. Yani ?

Esas Rayleigh o denli güçlüyse o Kizaru'nun oradan sağ çıkmaması lazımdı ya da büyük bir yarayla dönmeliydi. Var mı böyle şeyler ? Yok. Rayleigh zar zor bir amirale denk olabiliyordu ve Garp büyük ihtimalle zaman atlaması öncesinde en güçlü Amiral idi.

Luffy'den hiç haz etmem ve Zoro'yu çok çok daha fazla severim. Ama Luffy = Zoro ya da Luffy >= Zoro çooook eskilerde kaldı. Luffy net üstün.

WB >> Marco
Shanks >> Ben Beckman
BM > Katakuri
Kaidou > Kİng & Queen
Roger > Rayleigh

Bu Luffy ve Zoro için de geçerli.
Baya uzun yazmışsın yav. Hemen kısa kısa yazayım.
Ray'e sırf Sağ kol diye o kadar olamaz diyorsun ama diğer detaylar gayet de o kulvarlar da olabileceğini gösteriyor.
Ben nerede Ray, Roger dan daha üstün olabilir dedim yahu hahaha. Öyle bir şey olmaz.
Kizaru dövüşünde yarayı alan kişi Kizaruydu ama.
Luffy biraz da olsa üstün olabilir Zoro dan bunda sıkıntı yok ama Zoro'yu daha görmedik her an her şey olabilir.

Valla artık ortak fikre varmak istiyorum herkes fikir ayriligi icinde.
Uzlastirma olarak :
Garp,Ace,Luffy suçlu?
Ne diyorsunuz
Suçun %100'ü Ace'dedir. Sen gidip senin çok üstünde birine *******ik egona yediremediğin için kafa atıyorsun. Oars Jr. dahil yüzlerce arkadaşın ölmüş orada, baban ben senin için öleceğim diyor.

Ace'nin yaptığı saçmalık Kaido'nun Luffy'e tek atmasından sonra iyice komik bir hal aldı zaten :hhh:

(Aynı şekilde benim söylediğim bazı şeyler de. @Dr. Hiluluk hatırlar.)

Son düzenleme:
Suçun %100'ü Ace'dedir. Sen gidip senin çok üstünde birine *******ik egona yediremediğin için kafa atıyorsun. Oars Jr. dahil yüzlerce arkadaşın ölmüş orada, baban ben senin için öleceğim diyor.

Ace'nin yaptığı saçmalık Kaido'nun Luffy'e tek atmasından sonra iyice komik bir hal aldı zaten :hhh:

(Aynı şekilde söylediğim bazı şeyler de. @Dr. Hiluluk hatırlar.)
Ace'in suçu olduğunu bende kabul ediyorum ama zıt fikirlerin degismedigini gorunce boyle bir sey yazayim dedim :D

Ray'e sırf Sağ kol diye o kadar olamaz diyorsun ama diğer detaylar gayet de o kulvarlar da olabileceğini gösteriyor.
Nope göstermiyor. Ayrıca efsane olmak ya da aynı kum havuzunda oynayan çocuklar olmaları (metafor yapıyorum) Rayleigh'i KK seviyesi yapmıyor. Roger ve WB 100/100 iseler Garp da en az 98 ve Rayleigh büyük ihtimalle 95-96 falan (en optimistik biçimde) Ve Mangada karakterleri bu şekilde yorumluyor.

Garp'In rakibi Roger ve Locks olurken ve yaşlı halinde bile Akainu gibilerini öldürebileceğini ima ederken öte yandan Rayleigh'in geçmişinde kime rakip olduğu belirsiz ve ünvanını belli bir süre önce Mihawk'a kaptırmış ve Kizaru ile dövüşürken bile zorlandığını kendisi belirtti.

Manzara gayet açık ve net.

Ben nerede Ray, Roger dan daha üstün olabilir dedim yahu hahaha. Öyle bir şey olmaz.
Roger'ın net bir biçimde üstün olduğundan ikimizde %100 eminsek o zaman bunu niye yazmıştın ki ?

Sırf sağ kol diye mi altta kalıyor Ray? Sağ kol olunca ne oluyor? Roger ile Ray kaptanlık için dövüşüp Ray dayağı yemişte mi sağ kol olmuş?
Demek ki senin kendi dediğine göre gereksiz laflar bunlar.

Zoro'yu daha görmedik her an her şey olabilir.
Elbette olabilir ancak 900 küsür sayılık 20 küsür yıldır süren seride istikrarlı bir biçimde

Kaptan > ya da >> Sağ Kol olduğu ortada. Ve Garp, Roger'ın rakibi, denizciler kahramanı ve en ünlü marine olduğuna göre. Rayleigh dolaylı olarak en fazla <= Garp olabilir. En fazla o da. Ve bu Garp'ın yanına Sengoku gibi büyük ihtimal = ya da <= Rayleigh olan birini koyunca. Bu okuduğumuz şeylerin olmayacağı kesin.

Kizaru dövüşünde yarayı alan kişi Kizaruydu ama.
Hangi yara ? Şu Kizaru başkaları ilgilenirken yanağına attığı minik çizik mi ? :D Rayleigh'nin kendisi belirtti formunda olmadığını... Kizaru'yu tokatlayacak olsa böyle konuşmazdı ya da Kizaru oradan bir uzvunu falan kaybetmiş olarak dönerdi.

Ray de o klasmanda çizildi yalnız ortak. Garp kendi ağzıyla söylüyor denizciler aynı anda iki efsane ile uğraşamaz diye. (Diğeri Wb) Ha Garp baba Ray'i öyle ya da böyle harcar orası ayrı.
Ortak son kalan karakterlerden olduğu için yoksa sağ kol adamın Kaptanını defalarca köşeye sıkıştırmış bir deli ile aynı seviyede olması söz konusu olamaz. Lütfünün tecrübeli hali, tam bir deli bir de Yumruk adamın lakabı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık