Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Kaynağı hatırlamıyorum (baya eskiden duymuştum). night king problemi sezonun ortalarında çözülecek dendi diye hatırlıyorum. Muhtemelen öyle olacak cidden. Sezonun geri kalanı cercei’ye veya jon vs dany’e ayrılır bence.

Üçüncü bölümde en azından savaşı kaybederler bence de. Ama NK’yi öldürüp bitirebilirler üçüncü bölüm sonunda veya dördüncü bölümde. Tüm sezon’u NK’ye harcamaları saçma olur. Jon’un aegon çıkmasının bi anlamı kalmaz.

Viserion’u kullanırsa insanlar yanacağı için diriltemez. Belki insanlara karşı kullanmaz bu yüzden.
Öyle bir şey olmaz.Adamlar 8 sezondur akgezen tehlikesinin altyapısının oluşturuyorlar.Dizinin açılışı bile akgezenler üzerineydi.Hal böyleyken kalkıpta tek savaşta akgezen işini kapatamazlar.Neden o zaman 8 sezondur akgezenleri hypeladın diye sorarlar adama.Kaldı ki 100 binleri bulan bir ordu,içinde devleri barındırıyor ve bu ordu ejderhaya da sahip.Tek savaşta bu ordu yenilip ondan sonra 20-30 bin kişilik Cersei ve saz arkadaşlarının üstüne gitmeleri fazlasıyla saçma ve hayal kırıklığı olur bence.Asıl malzeme akgezenler de çünkü.

Oradakiler de hiç söylemiyor ulan Night King tek attı ejderhaya diye. Sen kimsin filan diye.
Bölümler kısa diye gerçekçilikten uzaklaşmışlar diyaloglarda.Vakit yok diye çok şey atlıyorlar gibi.Yoksa Jaime'nin babamı öldürdün laflarına cevap vermesini beklerdim.Keyfimden öldürmedim adam deliydi Roma'yı yakıyordu demeliydi.

Ulan arkadaş şunun şurasında 3-4 bölüm kalmış koskoca dizi bitecek. Yıllardan beri beklediğimiz anlar, karakterler arası can alıcı hesaplaşmalar ve diyaloglar için artık tam vakti ama o kadar boş beleş yazmışlar ki bölümü yeminle rezillikti lan. Bu kadar önemli olayların, durumların ortasında bu evrendeki onca kilit karakter birbirleri ile böyle konuşmaz anasını satayım. Diyaloglar çok sığ olmuş bir çok yerde. Hakikaten yazık. Neyse, savaşı ve sonrasını bok edemezler diye düşünüyorum. Haftaya bütün dünya zevkten 4 köşe takılacağız herhalde. O değil de inşallah serinin finali de bu bölümün sığlığında olmaz.

Ulan arkadaş şunun şurasında 3-4 bölüm kalmış koskoca dizi bitecek. Yıllardan beri beklediğimiz anlar, karakterler arası can alıcı hesaplaşmalar ve diyaloglar için artık tam vakti ama o kadar boş beleş yazmışlar ki bölümü yeminle rezillikti lan. Bu kadar önemli olayların, durumların ortasında bu evrendeki onca kilit karakter birbirleri ile böyle konuşmaz anasını satayım. Diyaloglar çok sığ olmuş bir çok yerde. Hakikaten yazık. Neyse, savaşı ve sonrasını bok edemezler diye düşünüyorum. Haftaya bütün dünya zevkten 4 köşe takılacağız herhalde. O değil de inşallah serinin finali de bu bölümün sığlığında olmaz.
Bütün karakterlerin toplanma ve içlerini dökebilecekleri 2 bölüm izledik. Ne yapmalarını istiyorsun ? Direk her bölüm savaş mı olacak anlamadım. Zaten kalan bölümler dakika olarak uzayacak sona doğru. Adamlar zaten herşeyi ışık hızında yapmaya çalışıyorlar. Son savaşa daha çok vakit kalsın diye.

Bütün karakterlerin toplanma ve içlerini dökebilecekleri 2 bölüm izledik. Ne yapmalarını istiyorsun ? Direk her bölüm savaş mı olacak anlamadım. Zaten kalan bölümler dakika olarak uzayacak sona doğru. Adamlar zaten herşeyi ışık hızında yapmaya çalışıyorlar. Son savaşa daha çok vakit kalsın diye.
Yukarıdaki yorumdan beni aksiyon bağımlısı bir tipmi sandın bilmiyorum ki yaptığım eleştiri tamamen diyalogların sığlığı iken bunu düşünmen enteresan olur. Yıllardan beri beklediğimiz karşılaşmalar bunlar yeminle birbirini iki yıl görmeyen liseliler daha derin konuşmalar yapıyordur karşılaştıkları zaman. İlk bölümün son sahnesindeki Jaime'nin bir kaç saniyelik bakışı bile bu bölümdeki muhabbetlerin çoğundan daha derindi. Takıldığım nokta bu. Kim tatmin oldu la şimdi bu sahnelerden?

Tamam dostum üzgünüm seni itmem yanlıştı.
Neyse boşver.
Ok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık