Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
:hhh:
Ben bunu hiç hesaba katmamışım bak. Çok haklısın.
Ne dersin? Onlar da ererler mi muratlarına?
Bin yıllarca dağ, tepe, kar, kış demeden kuzgununun peşinden koşmuş adam. Artık ersin muradına hakketti.
Bu arada akgezenleri saf kötü gibi işleyecekler herhalde ve ben buna çok üzülüyorum ya. Aslında akgezenleri haklı taraf diye dolaşan teorilere bayılıyorum ben. Bu bölüm Bran in söylediklerine göre bunlar saf kötü gibi geliyorlar. Tabi Bran yani 3 gözlü ne kadar iyi o tartışılır.

Dany küçükken abisiyle evleneceğini zannediyormuş o yüzden Jon’a soğuk bakmayabilir :/
Zaten akrabalık ilişkilerini düşündüğünden değilde, tahtın varisi john olduğunu öğrendiği için bi kabulleneme var. Dizide şuana kadar yansıtılan Jon'un tahtla fazla ilgilenmediği. Halkı için en iyisi ne ise hep onu yapmaya çalıştı. Benim tahminim ikisi de sağ çıkarsa evlenecekleri yönünde.

Kuzeyli onuru ve kültürüyle büyümüş Jon'un bu birlikteliği sürdürmek isteyeceğini sanmıyorum :D
Sezon başladığından beri Sansa fırsat buldukça Jon'un Danaerys'e aşkını dile getiriyor. Jon da zaten kuzeyli değil Targeryen olduğunu öğrendi. Damarlarında kan değil, ensest akıyor.
O esnada gece kralı da geldi geliyor. Ama tabi bu kimin umurunda. :oleyo2:

Zaten akrabalık ilişkilerini düşündüğünden değilde, tahtın varisi john olduğunu öğrendiği için bi kabulleneme var. Dizide şuana kadar yansıtılan Jon'un tahtla fazla ilgilenmediği. Halkı için en iyisi ne ise hep onu yapmaya çalıştı. Benim tahminim ikisi de sağ çıkarsa evlenecekleri yönünde.
Dany’nin öleceğini düşünüyorum kendini Jon için feda edecek gibi duruyor Işıkgetiren muhabbetini işleyecekler gibi yoksa Jon’un tahtı alması zor gibi Grey Worm da Khalesi tahta oturana kadar savaşacağım diyor olası bir iç savaş daha yaşanabilir. Pek derin bi senaryo değil ama salladım işte xD
Kuzeyli onuru ve kültürüyle büyümüş Jon'un bu birlikteliği sürdürmek isteyeceğini sanmıyorum :D
Bana da ilişkileri eskisi gibi olmayacak hissi verdi o sahnede. :D

Jon bölüm boyunca uzak durdu zaten. Mahkemeden sonrasına bakın. Kız jona dönüyor bişey bekliyor. Jon bişey demeden çekip gitti.

Sonraki bölümde de tartışıyorlar sanki. Dany’nin tonu agresif. “The dead are ALREADY here” diyor. Galiba beklemesi gerekirken plana uymayıp erken saldırarak mahvedecek herşeyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık