Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Birde şu sorun var.Bu NKingin gücü nerden geliyo?8 bin yıl önceki azaro ahai çıkarsa nolcak.Bu devirdeki AA yenebilcek mi 8 bin yllık deneyimli olanı? Birde Bran'ın gücünü itebiliyor gibi.Ejderlerde fos çıktı.Dayne'nin Şafak kılıcımı vartık Işıkgetiren mi bir şekilde olur iş kılıca kaldı gibi.

Ey Night King madem te oradan mızrak atabiliyordun neden jonların ekibine atmadın?
Night kingi oraya dikeceklerine ejderler saldırıp sonradan getirip ejder indirtseler daha mantıklı olurdu.

Bu arada ışınlanma olayınıda iyice abarttılar.

@Bavs Tek umudum Azaro Ahai. O Jon çıkacak ve o ejder bize geri dönecek. Bu da uçuk teori olarak kalsın ya tutarsa misali. Ejderimi geri verin la.... o ejderin gidişi, gidiş şekli ve gece bilmem neyine adam oluşu çok fena koydu delireceğim. Bari adamakıllı bir dövüş sonunda gideydi.

Ejdere binmelerini normal karşılıyorum. Çünkü Ejderhalarin Dansi adli kitapta taht kavgasi yaşanırken boşta ki ejderlere binici bulmak için Targeryan piclerini kullandılar. Cobanindan Kasabina kadar herkes binebildi ejderhaya hemde kullanici olarak bunların binmesini yadirgamamak lazım.

Sevgilini kurtardın, ejderyanı kaybettin üstüne diğer tarafa geçti, karlı çıktın mı? Evet bence çıktı. Neden(?): 1) Ak gezenlere artık inanmış oldu. 2) Yanlarında kanıt götürdüler belki diğer insanlar ikna olacak. 3) Ulan ejderyalarının hepsi olası bir savaşta Night King'den sırayla tek yiyebilirdi. Birini kaybettin ama artık en azından hazırlıklısın, haberdarsın. Elinde hiçbir şey kalmayabilirdi. :( Hadi devam et yoluna.

ejderha'nın canlanmasına ve tek yiyişine gelecek olursak über süper dünyalar ötesi saçmaydı. Night King'te olsan senin gücünde bu olsa ejderyalarda olay farklı olmalıydı. Biz 7 sezon ejderyalarn gücünden bahsediyoruz abi. Hadi öldürdün diyelim büyülü buzdan mızrakla (haha :D) bari canlandırırken o büyünün üstüne bir şeyler yapaydın. İki şekil çizeydin dağın tepenin üstüne filan, yanındaki demirbaşlardan birini feda edeydin ne bileyim..! Ejderha ulan bu... Hahaha! :D
Ama şunu söyleyeyim ki ejderhaları diğer tarafta izleyeceğimiz kesin gibiydi, ağzım açık kalmadım olay sonucu. Yapılış şekli tırttı. Demekki bizim adam bir mızrak atsa King's Landing'in surlarının bir ucundan girip diğer ucundan çıkacak aradaki herkes mefta olacak. O zaman niye orduyla uğraşıyorsun mızrak ata ata takıl ortada. :D

He son olarak Sansa sanırım bizim dev kadınımızı olmayan bir toplantıya yolladı? Birde bizim kızıl sakal bir an gitti diye çok korktum lan. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık