Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Ve böylece Night King duvarı geçebilicek THY biletini aldı.
Büyük ihtimal son bölümde onunla duvarıda yıkıcak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ejderhanın karşıya geçmesi büyük sıkıntı. Çünkü ölümsüz oldu şimdi. Ölümsüz bir ejderhayı diğer iki ejderha indirebilir mi soru işareti.

Ejderhanın karşıya geçmesi büyük sıkıntı. Çünkü ölümsüz oldu şimdi. Ölümsüz bir ejderhayı diğer iki ejderha indirebilir mi soru işareti.
Night king ejderlere tek atabildiğine göre bundan sonra azor ahai falan olunmadan karşısına çıkılacağını sanmıyorum.
Ha belki binicili ejderler daha çok dayanır ve nk kendi ejderinde olduğundan mızrak saplamaz( :/ )
Bir de ölümsüz olacağını sanmıyorum.

Night king ejderlere tek atabildiğine göre bundan sonra azor ahai falan olunmadan karşısına çıkılacağını sanmıyorum.
Ha belki binicili ejderler daha çok dayanır ve nk kendi ejderinde olduğundan mızrak saplamaz( :/ )
Bir de ölümsüz olacağını sanmıyorum.
Ölümsüz derken zaten ölü. Diriltilen ölüler gibi aldığı hasarı umursamadan tamamen etkisiz hale gelene kadar savaşacak. Bu da onu çok tehlikeli yapıyor.

bence artık ejderha efsanesi bitti. Yukarda arkadaşın dediği gibi azor ahai- vadedilmiş prens muhabbetlerine girmek lazım. Çünkü şuanki durumda NK çok önde duruyor.
Senin dediğin gibi Azor ahai muhabbetine girilecek ama bu ölen ejder bir şekilde yok olucak bu savaşta.Eğer olucaksa bu Drogon'un elinden veya nefesinden olsun isterim. Daha bir güzel olur biraz Ejderha dansı görürüz.

Senin dediğin gibi Azor ahai muhabbetine girilecek ama bu ölen ejder bir şekilde yok olucak bu savaşta.Eğer olucaksa bu Drogon'un elinden veya nefesinden olsun isterim. Daha bir güzel olur biraz Ejderha dansı görürüz.
Bran'e uçacaksın denildi bu kehanet boşa çıkmaz bence ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık