Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Tam sövme mevsimindesindir sen şu an ha ne de güzel söversin dizi senin için taze bitmişken
Yok vallahi. Enerjimi ona harcayamam hiç, yok zaten. Onun yerine Jon Snow övüyorum sağda solda. İlla bir şeye söveceksem Yüzsüz Adamlara, doğru düzgün açıklanmayan büyülere, ölümden dönmelere falan sövebilirim ama.
Final sezonunda ne kadar hiç etselerde varolmuş en iyi kurgusal karakter bence.
Theon bir bölüm şöyle diyor: "Doğru olanı hep bilirdin zaten. Daha çocukken, kafamız çalışmazken bile hep bilirdin. Attığın her adım hep doğru adımdı."
Olmak istediğim şey bu benim zaten. O yüzden çok sevdim. Dizide yanlışı yok diyebileceğimiz neredeyse tek kişi olabilir.

Yok vallahi. Enerjimi ona harcayamam hiç, yok zaten. Onun yerine Jon Snow övüyorum sağda solda. İlla bir şeye söveceksem Yüzsüz Adamlara, doğru düzgün açıklanmayan büyülere, ölümden dönmelere falan sövebilirim ama.

Theon bir bölüm şöyle diyor: "Doğru olanı hep bilirdin zaten. Daha çocukken, kafamız çalışmazken bile hep bilirdin. Attığın her adım hep doğru adımdı."
Olmak istediğim şey bu benim zaten. O yüzden çok sevdim. Dizide yanlışı yok diyebileceğimiz neredeyse tek kişi olabilir.
Jon adamın dibidir. GoT evreni onun yüzü suyu hürmetine ayakta kaldı. Dizi sonunda kendisine yapılan kahpeliği unutmayacağız.

Jon Snow... Targaryenlerin yüz karası. Buz ve ateşin şarkısı bu mu şimdi? Bu ne biçim şarkı lan.
Bence buz ve ateşin şarkısındaki ateş Jon değil. Hatta bu şarkıyı ortaya atıp, ortalığı karıştıran, geçmiş değiştirici Bran'dan başkası değil. Buz olarak akgezenleri örnek verebiliriz. Ateş olarak, bence Bran'den başkası örnek olamaz. Kitap çıksın, daha net anlaşılır.

Bence buz ve ateşin şarkısındaki ateş Jon değil. Hatta bu şarkıyı ortaya atıp, ortalığı karıştıran, geçmiş değiştirici Bran'dan başkası değil. Buz olarak akgezenleri örnek verebiliriz. Ateş olarak, bence Bran'den başkası örnek olamaz. Kitap çıksın, daha net anlaşılır.
Ateş Rhaegar, buz Lyanna zaten, daha doğrusu ateş Targ ve buz da Stark, onların şarkısı da Jon... Veyahut kitapta çocukları başka biri çıkarsa o olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık