Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Arkadaşlar 7.Sezon'da bırakmıştım diziyi.Şimdi sadece Final bölümünü izlesem bir şey kaybeder miyim ?
Hiç izlemesen daha az şey kaybedersin.
Ateş ve yıkım seviyorsan 5. bölümü izle kapat.

Görsel bir şey yok.
Senaryo olmasa daha iyiymiş.
Mantık zaten yok.

Eee... 1,5 sene ne yaptı ya bunlar.
Hakkını yeme 5. bölümde görsel vardı. Zaten sezon şöyle
1. bölüm = Boş muhabbet
2. bölüm = Boş muhabbet + helalleşme
3. bölüm = Boş savaş dark edition
4. bölüm = Boş muhabbet remastered
5. bölüm = İyi efektlere harcanan boş para
6. bölüm = Boş kapanış

One Piece'in sonunda böyle bir hayal kırıklığı yaşadığımı düşünüyorum da yazık şu diziyi gerçekten seven insanlara. İğrenç bir bölüm, mide bulandırıcı, küfür bile edemiyorum nutkum tutuldu..:s

Lanet cüce halen konuşuyor ''dana lımı lan dımbıllan'' bi sus artık.

Hepsini geçtim Ejderha bile bir şey yapmadı, keşke öldürseydi Jon'u hiç yoktan şu halinden daha iyi olurdu ama hakketti bunu mal. Herkes mutlu mesut yaşarken git ağla şimdi.

#ÇareNightQueen

One Piece'in sonunda böyle bir hayal kırıklığı yaşadığımı düşünüyorum da yazık şu diziyi gerçekten seven insanlara. İğrenç bir bölüm, mide bulandırıcı, küfür bile edemiyorum nutkum tutuldu..:s

Hepsini geçtim Ejderha bile bir şey yapmadı, keşke öldürseydi Jon'u hiç yoktan şu halinden daha iyi olurdu ama hakketti bunu mal. Herkes mutlu mesut yaşarken git ağla şimdi.

#ÇareNightQueen
Yabanda daha güzel hatunlar bulur, boşuna mı at sürüyor oraya, başka karga da yok yanında. İnan ki en mutlusu o, dertsiz tasasız yaşar gider, arada sırada surda görünür, 3-5 yıla da yabanıl olur çıkar.

#ÇareNightQueen
Luffy KK olsun, Zoro kılıç unvanını alsın okuyucunun %80'i mutlu olur zaten. GOT kadar batırması zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık