Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Game of Rezalet Tartışma ve Tanıtım

'Dizi - Film Sohbet' forumunda The-Hound tarafından 25 Ara 2013 tarihinde açılan konu

1. Starrk Üye

Starrk (Üye)
    Mesaj Sayısı 956
    Üyelik Tarihi12 Eki 2017
    yalnız bran resmen “game of thrones” un en iyi oyuncusu çıkacak galiba. En doğru zamanda sam’i jona yollayıp jon ve dany’nin arasını bozması, bu sayede deny’nin delirmesi ve jon’un dany’i öldürüp duvara gitmesi bran’in taht için en büyük 2 rakibini ortadan kaldırıyor. Dördüncü sezondaki förüşlere bakarsak biliyor da o kl’deki ejderha sahnesini falan.Biz NK’yi yenecek derken çocuk politika uzmanı çıktı. Varys, baelish yıllarını verirken çocuk tek hamlede alıyor tahtı.

2. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

sensey (Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko)
    Mesaj Sayısı 1,732
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Taht için plan yapmışsa ben mutlu olurum. :D
    İstemeden kral olursa beğenmem.

3. Jacques (mK)
    Mesaj Sayısı 3,399
    Üyelik Tarihi27 Ara 2009
    Çocuğun cinsel organı çalışmıyor ki kral olsa ne olacak? Ters köşe yapacağız derken bu ruhsuzu kral yaparlarsa cidden saçmalığın daniskası olur.

Bronn’u yap daha mantıklı olur.

4. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 9,264
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Dany'ninki çalışıyor mu ?

5. Marco So Daro ?

Marco (So Daro ?)
    Mesaj Sayısı 1,583
    Üyelik Tarihi10 Haz 2018
    5. bölüm neydi öyle . Şaşırdım kaldım.

6. Jacques (mK)
    Mesaj Sayısı 3,399
    Üyelik Tarihi27 Ara 2009
    Cadıya güvenmiyorum ben.

7. RedTeroR Our Is The Fury

Mesaj Sayısı 9,264
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Kadın ilişkiye girmekten çekinen biri değil eğer olsaydı olabilirdi şimdiye kadar, sen cadıya güvenmiyor olabilirsin ama olan durum bu. Bran gayet hoş durmayacak bir seçenek kral olmak için ama bunun cinsel organının aktivitesiyle bir alakası yok, kız kardeşlerinden birinin çocuğunu varis olarak yerine bırakabilir.

8. Jacques (mK)
    Mesaj Sayısı 3,399
    Üyelik Tarihi27 Ara 2009
    Babadan oğula geçiyor soy ismi, Sansa birisiyle evlenince Stark olmuyor artık onun çocuğu tahtta hak iddia edemez Stark olarak.

9. RedTeroR Our Is The Fury

Mesaj Sayısı 9,264
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Öyle olmuyor o işler, eğer sadece kadın kalmışsa ondan devam edebiliyor ki Starkların soyu zaten bir ara kadından devam etti.

10. Jacques (mK)
    Mesaj Sayısı 3,399
    Üyelik Tarihi27 Ara 2009
    Onu bilmiyordum. O zaman olabilir ama umarım gerçekleşmez.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık