Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Kralım bir aile daha krallıktan daha ayrıldı ne yapalım?

Kralım westerosta aileler arası savaş çıktı tavrımız ne olacak?

Kralım batı ağıl düşüyor nerdesiniz?

Evet, net açıklamaları var artık tamamen farklı yoldan gideceğiz diye. Hatta farklı yoldan gidip aynı finalde buluşacağız gibi bir şey demişlerdi. Yani kısmi benzerliği geçtim, çıkacak kitapla tamamen farklı olabilir her şey. Kitabı beklemeliyiz bunun için. :/

Dizide bir şeyler değil, hemen her şey yanlış. Karakterlerin kişiliği bile değişti. İlk sezonlarda, hatta 4. sezona kadar Martin senaryolara destek atıyordu, kimini kendisi yazıyordu ve halihazırda bir kitap kurgusu da vardı zaten. Bu yüzden çok iyi gidiyordu hikayede birçok şey. Hataları da göze batmıyordu. ancak beşinci sezonla beraber hem kitap bitince hem de Martin elini çekince dımdızlak kaldılar ve afallamaya başladılar.
İlk iki sezon ile son iki sezon arasında dağlar kadar fark var hikaye ve işleyiş kalitesi açısından.

Güzelim Kral Şurasını nasıl işlediler. Apar topar, tamamen üstünkörü işlediler ve aradan çıksın da yolumuza bakalım dediler resmen.
Son sezonlarda artık ince detaylardan bile görülebiliyor bu üstünkörü işleri. Kostümlerde eskisi gibi ince özen yok; takılar, sancaklar, kılıçlar, hançerler, kürkler vesaire, hepsi tamamen özensiz. Eskiden Cercei'nin saç modelinden tut, Tywin'in aslan işlemelerine, Baelor'un heykeline, Renly'nin zırhına kadar detay işlenirdi elden geldiğince. Şimdi Euron'un kafasına geçirdikleri taç bozuntusuna bak bir de.
Ne oldu bu adamlara. cidden hiç mi bütçeleri kalmadı yoksa bitsin de kurtulalım diye mi düşünüyorlar artık. Böyle bir şaheser bu hale gelmemeliydi. :/

Şu mesajı baştan buraya yazacaktım da neyse artık. :/

5. sezonu gömen 8. sezona neler yapmaz. Ama sadece gülüyorum. :D

Resmen çin malı yedi krallık kurdular.
Onlarda;
Kral:Robert Baratheon
Küçük Konsey:Varys,Baelish
Kralmuhafızı:Sör Barristan Selmy,Jaime Lannister
Lordlar:Ned Stark,Tywin Lannister,Doran Martell,Balon Greyjoy
Bizde;
Kral:Bran
Küçük Konsey:Bronn,Davos,Sam
Kralmuhafızı: Podrick (ebesinin a..)
Lordlar:Yara,Sansa,Robin
Şöyle bakınca farka resmen Ateşin Tanrısı 7 krallığın belasını vermiş.

Game of Thrones taht kavgaları demek N.K. de neymiş diyenlere gelsin bu bölüm adamlar tahtı yıktı.
Söylenecek bir sürü şey var ama Fanboylar bu konuya girmesinler rica ediyorum. Yanlışlıkla küfür edebilirim.

Diziye Jon Snow karakterini merak ettiğimden başlamıştım.8 sezonda onun için takip ettim.Hikayesi en ilgi çekici olan Jon'du bence.Piç dedikleri adam alayından soylu çıktı,bi ton şey yaşadı,ölümden döndü vs. şu güzelim karakterin hikayesinin bitişine bak.Adama orospu çocuğu muamelesi çektiler resmen.En büyük cefayı çekip bir de sürgüne yollandı.O orospu çocuğu ağzının yayını s... Bronn'u bile hiçbir şey yaşamayıp konseyde yer almış galiba.Jon hariç herkes mutlu mesut yaşıcakmış gibi bir sondu.Lan çıldırıyorum ya finale bak.Piçlerin savaşında öldürseydiniz de şu günleri görmeseydik keşke.

Benim merak ettiğim şimdi drogon'a ne oldu/olacak? bran neden arıyor ejderhayı öldürmek için mi veya başka bir şey için mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık