Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Farklılık olacak, pek çok şey de ekleyecek, ve hatta bitimin bile biraz değiştirebileceğini zaten söyledi, benim sana karşı çıkmamın sebebi, dizinin bittiği gibi kitap biter mi demen. Dizinin bittiği gibi muhtemelen kitapta bitecek ama tabi çok daha oturaklı ve geniş zamana yayılacaktır. Pek çok ayrıntı eklenip.

@Master of Puppets Bronn kadar boş karakter yok zaten, pek çok kişi bu adam ölür dediği için inadını öldürmemişlerdir :oleyo2:

Nasıl olduğunu tabi değiştirir, hatta çok fazla ekleme de yapar ama işin esas noktası bu noktaya işin getirilmesinde GrrM'nin verdiği bilgiler etkili, adamın sunacağı son da aşağı yukarı bu olacak.
Ben de bazı şeylerin de farklı olacağını söylüyorum. Hayatta aynı olamaz çünkü. Bir sürğ farklı olay var. Ve mesela Arya-Night King olayına 3 sene önce karar vermişler. Bak karar vermişler diyorum. George bize 3 sene önce söyledi demiyorlar. Söylese zaten karar vermiş olmazlar uyarlamış olurlar.

Brienne defterin sonuna "yapacağınız diziyi sikeyim" yazaydı keşke :D

Neyse bütün rezaletlerden sonra yine iyi bitti bence. En azından bitti :/

O değil de o Dorne lordu kimdi hakikaten merak ettim ha?

ahahahahahhahahahahahahahhahahahsjd

Artık kızamıyorum.
Hayatımda gerçekten sevebildiğim ender şeylerden biri gözlerimin önünde eritildi.
Kitaplar bu travmayı düzeltir umarım.

Zaman Çarkı da böyle olursa kahrımdan kötürüm olurum. :D

ahahahahahhahahahahahahahhahahahsjd

Artık kızamıyorum.
Hayatımda gerçekten sevebildiğim ender şeylerden biri gözlerimin önünde eritildi.
Kitaplar bu travmayı düzeltir umarım.

Zaman Çarkı da böyle olursa kahrımdan kötürüm olurum. :D
Kötürümler kral oluyor artık. Bran herkesi taklaya getirdi, helal olsun dedim. Sen kral ol dedikleri zaman o kadar yolu niye geldim sanıyorsun diyor.

Adama demezler mi ''siz bu krallığa artık bağlı değilsiniz, neden karar verme hakkınız olsun ki?''

Master of coin Bronn mu sklfjlksf Şu ''bu devasa kale boş bana verin'' diye gezen ve bizzat handi tehdit eden adam mı lksdfkldfas

Sezonlarca ''ben kuzgunum hödöyüm bödöyüm stark hanesini yönetemem'' diyen adam bir anda krallık gelince ''Ben de bunun için geldim zaten =))) '' oldu lsahfjdfas

Şu son bölümü seyrettikten sonra iyiki bu sezonla ilgili beklentimi düşük tuttmuşum dedim icine nasıl edilir bir efsanenin gözler önüne serdikleri icin tebrik ediyorum senaristler yönetmeni martini. Helal olsun.

Son düzenleme:
Kötürümler kral oluyor artık. Bran herkesi taklaya getirdi, helal olsun dedim. Sen kral ol dedikleri zaman o kadar yolu niye geldim sanıyorsun diyor.
Çerlo The Broken

King of the Seven Planets and Protector of the Galaxy

The unburn, unbent but broken. :(

Bran da en sevdiğim karkterdi. Neler yaptılar acımadan. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık