Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Friends Abartılıyor mu, Gömülüyor mu?

Friends Abartılıyor Mu Gömülüyor Mu?

• Kullanılan toplam oy
    43
İyi günler.

Friends 1994-2004 yıllarında yayınlanmış, New York'ta geçen bir dizidir.

Komedi türünde bir dizi olan Friends 6 yakın arkadaşın başından geçenleri konu edinmektedir. Karakterler birbirine yürekten bağlıdır.

Friends, fanlarının kendisine çok bağlı olduğu bir dizidir gerek komedisi gerekse karakterlerin arkadaşlıkları bunda etkilidir.

Bunun yanında bir başka seyirci kitlesine göre de
Friends vıcık vıcık gerçekçi olmayan duygusallığa sahip, nerede gülüneceğini gülme efektiyle söyleyen ama komik olmayan bir dizidir.

Sizce Friends abartılıyor mu? Aksine gömülüyor mu? Yoksa tam anlamıyla hak ettiği ilgiyi ve ya eleştiriyi mi görüyor? Görüşleriniz ve sebepleri nelerdir?

Not: Abartılandan kasıt sadece kötü olması değil iyi olmasına rağmen gerektiğinden fazla övülmesi de olabilir. İki durumda abartılıyor seçeneğine giriyor.

Bence hak ettiği ilgiyi görüyor. Dizi sektöründe hakkı olan, en azından sitcom olarak hakkı olan yerde bence. He eksileri var mı tabii ki var.

Güzel dizi tavsiye edilir herkese
Bence abartılmıyo mükemmel mi değil ama döneminin en iyi işlerinden biri.

Son düzenleme:
Bu dizi cidden komik mi arkadaşlar? HIMYM dozunda birşey düşünüyorum ama o diziyi gülmek için açıp izlemem. Zaten friends’i sevenlerde komik olduğu için sevmiyorlar.

Bu dizi cidden komik mi arkadaşlar? HIMYM dozunda birşey düşünüyorum ama o diziyi gülmek için açıp izlemem. Zaten friends’i sevenlerde komik olduğu için sevmiyorlar.
Çok nadir gülersin tahminen. Ben zaten komedi dizisi adında çıkan herhangi bir diziye katıla katıla güldüğümü pek hatırlamam. Çoğu tebessümle izlenen diziler. Ama güzel bir arkadaşlık sitcomu denebilir dizi için. HIMYM(final hariç) benim gözümde bir tık büyük olsa da Friends'ten yine de yeri ayrıdır.

Sit comlar bence fazla tartışılıyor. Gülüp geçtiğin çerezlik şeyler bunlar zaten. Frienda de izledim seinfield de hımym da bir sürü başka sit com daha...

Hepsinden keyif aldım. Hiç biri baş yapıt değildir de. Zaten bu serilerin timelineı da var olsun diye var. Yani diyeceğim şudur ki herhangi bir sit com u yere göğe sığdıramayan kesinlikle abartıyordur.

How I Met Your Mother ismi konusu vs derken bir şekilde ilgimi çekmişti ve izlemiştim. Friends'i ise izleyemedim. 1. bölümde beni sarmayacağına ikna etti. Tabii bir değerlendirme yapmam haksızlık olur en az 3-4 bölüm izlemem gerekir ama o kadar şans vermek için de hiç ilgimi çekmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık