Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Foxy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 35 31.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 68.5%

• Kullanılan toplam oy
    111
Elemanı ben de filler karakter sanıyordum. Meğer mangada da varmış. O ara bizim tayfaya marangoz lazım idi. ''Davy Back'ten mi alacaz lan acaba'' diyordum kendi kendime. :) O dönem mangayı güncel takip edenler bu arkı nasıl yorumluyorlardı acaba..

Bence Robin tayfayla biraz daha kaynaşsın diye bu elemanın arkını soktu Oda araya. Aokiji'yi hikayeye bağlamak için de olabilir. Gerçi bir günde ne kadar kaynaşılır bilemedim ama...

Luffy'nin Mero Mero'yu, Noro Noro sandığı sahneyi de bayağı severim.

Edit: İlk paragrafta epey tutarsız olmuş. Arkadaş filler mevzusunu seriyi takipten epey zaman sonra açıkladı. Filler bölümlerin ne olduğunu öğrenince Foxy ark kesin filler diyordum, değilmiş.

Son düzenleme:
Elemanı ben de filler karakter sanıyordum başta. Meğer mangada da varmış. O ara bizim tayfaya marangoz lazım idi. ''Davy Back'ten mi alacaz lan acaba'' diyordum kendi kendime. :) O dönem mangayı güncel takip edenler bu arkı nasıl yorumluyorlardı acaba..

Bence Robin tayfayla biraz daha kaynaşsın diye bu elemanın arkını soktu Oda araya. Aokiji'yi hikayeye bağlamak için de olabilir. Gerçi bir günde ne kadar kaynaşılır bilemedim ama...

Luffy'nin Mero Mero'yu, Noro Noro sandığı sahneyi de bayağı severim.
Güncel takip ederken o bölümleyi epey sevmiştim. Anlamıyordum yazanları ama, komikti

Luffy'nin Hancock karşısında hayatını kurtaran adam. Luffy, Noro Noro'yu hatırlamasa taşa dönecekti...

Güncel takip ederken o bölümleyi epey sevmiştim. Anlamıyordum yazanları ama, komikti
Sen bayağı eskilerdensin o zaman Smoker hocam. O zamanlar büyük ihtimal senin yaş küçük, çeviri siteleri yok, anime siteleri ya var ya yok, muhtemelen İngilizcen de yoktu o aralar. Bayağı emek isteyen işti galiba bunu takip etmek.

Sen bayağı eskilerdensin o zaman Smoker hocam. O zamanlar büyük ihtimal senin yaş küçük, çeviri siteleri yok, anime siteleri ya var ya yok, muhtemelen İngilizcen de yoktu o aralar. Bayağı emek isteyen işti galiba bunu takip etmek.
Ben başladığımda Şapkalı Çocuk (Luffy) daha Elektrik Adam (Enel) ile dövüşmeye başlamamıştı. O zamanki resimler ufaktı, bir de yayın yapan yerler tam haftasında vermiyordu. Sonradan okuyabiliyordum. Okumaktan kastım da, resimlere bakıp geçmek. Mangayı bulunca seviniyordum, sen çeviri diyorsun. İngilizce okumaya Sabaody bölümlerinde başladım. O zaman da Borsalino daha yeni adalara gelmişti.

Yami

Şu adamın meyvesi başkasında olsa ne özellikler çıkarır da işte ...
Seride en manyak meyve güçlerinden biri olup sessiz ve harcanarak ilerleyen yetenek.

Eline sağlık seride sevilen değil fakat komik karakter biri buggy foxy nekadarda kötü olmaya kalksada beceremeyen iki karakter der çıkarim

Valla helal olsun Smoker bu herifi de güncelledin ya :D Antipatiklikte ilk 3'e oynar bu karakter, net olarak uyuz olduğum birkaç karakterden biridir. Ama Allah var bunun olduğu ark fena değildi yani komikti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık