Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Foxhole (2017)

Herkese Merhaba.Sanırım 3 gün önce Foxhole diye bir oyun çıktı belki duymuşsunuzdur.

http://store.steampowered.com/app/505460/Foxhole/
Steam linki burda incelemek isteyen incelesin.27 tl oyun.

Şimdi oyunun şöyle bi özelliği var.Tek oynarken kesinlikle sıkıyor.Bu yüzden başlamayı düşünen,yada zaten başlamış olan üyeler konuda toplanırsa,birlikte oynayabiliriz.Oyun başlarda biraz karışık o yüzden ben yardımcı olmaya çalışacağım toplanırsak.

Oyunu açıklarsam biraz Red Alert oynadığınızı düşünün,ama üst akıl değil.Ordaki bir piyade olarak.Yada Age of Empireste'ki o yönettiğimiz elemanlar.Yapıları,savaşları,araçları,silahları biz üretiyoruz.
Oyun da farklı olarak(benim bildiklerim için) kimsenin kendi malı yok.Ne yaparsanız topluluğa ait oluyor.Ve topluluk için savaşıyorsunuz.

Konuyu açalı 23 gün olmuş.Forum tarihinin en az ilgilenilen konusu oldu heralde.Başlayan olduysa bana ulaşsın,olmadıysa da konunun mezarlığa kadar yolu var :D

Oyun çok tatlı. Yalnız şu oyunu medieval yapsalarmış destansı bir oyun olurmuş.
Oyuna başlangıç medieval.Binalardaki teknolojiyi kasmak yaklaşık 30-40 güne denk geliyor.Oda dünya saatiyle 2-3 gün sanırsam.Tank üretimi ve havan üretimi falan teknoloji geliştirildikten sonra yapıyor.Oyunda zaten 4 temel görev var.
Asker,Lojistik,Builderler ve Madenciler.Savaşa en az etkisi olan tayfa askerler ama tahmin edilceği üzere çoğunluğun yaptığı şeyde eline rifle alıp cepheye koşmak.
Lojistikçiler ve Madenciler %90 oranında en fazla rütbesi ve leveli olan kişiler oluyor.
Builderler(ki ben bunu yapıyorum genelde) yanından geçilip gidilen insanlar.Yani bütün şehri sen inşa etsende,kimse görmediği için commend alamıyosun.Sadece level kasıyosun.

Oyunun kötü yanı,kaybeden taraf bi süre sonra sayı kaybetmeye başlıyor.Buda herkesin kazanan tarafı seçmesine ve bi süre sonra rekabeti kaldırmasına neden oluyor.

Oyunun güzel yanlarından biri.Çanakkale Cephesinden görüldüğü üzere,Türk sayısı çok az.Jahrein falan oynarken bi ara arttı ama,tabiki sarmadı bizimkiler.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık