Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Çok Güldüğünüz Manga Yorumları

Güzel bir geyik konusu olacağına inanıyorum. :D

Araştırmacı gazeteci arkadaşları görelim bakalım.Bu konu ben dahil herkesi biraz zorlayabilir arkadaşlar çünkü geçmiş konuları biraz kurcalamanız gerekecek.

Herkes en fazla 3 manga yorumu olacak şekilde en çok güldüğü one piece yorumlarını arasın,tarasın ve bulsun.Ancak sadece one piece başka mangalar yada konu dışı değil.Bu 3 yorumu hemen veya zaman içinde de bulabilirsiniz benim yapacağım gibi.(Acele karar vermek istemiyorum.)Önce 1 tanesini paylaşıp araştırmaya da koyulabilirsiniz.Konuyu aktif tutabilirsiniz.

Bu yorumlar ciddi,ironi veya başka türlü yorumlar olabilir bunun bir önemi yok.

Sizin güldüğünüzü başkası ciddiye alır görecelidir orası ayrı mesele ama biz paylaşalım gülen olursa hep beraber eğleniriz.

Ve bunun dışında muhtemelen dayanamayıp daha fazla yorum paylaşan olacaktır.Bu 3 yorumu ayırt etmek için de spoiler butonu kullanalım hem biraz daha heyecanlı olur. :D Diğer beğendiğiniz yorumları spoiler butonu kullanmadan paylaşalım.

Benim ilk 3 içerisinde kesinlikle yer alacak olanlardan birisi.

Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
6,596
4 Eyl 2010
5 Eki 2014

**Dof 1 eli ile Marco'yu diğer eliyle Jozu'yu tutup birbirlerini dövdürtür. [Bellamy vs Sarquiss gibi].
**Dof'un Klonu Thatch'i alır.
**Law, Ace'in kalbini alır.
**Diamante Vista'yı alır.
**Dellinger ve Lao G diğerlerini 2 vs 11'de alır.

Aslında Dof'un tayfasına CC'yi dahil etsen, 1 vs 16 düşünebilirdik, biraz kısıtlamışsın bizi. :(

Üstadın en iyilerinden. :D

Seçim yapmak çok zor, epey düşünmem lazım. :(. Bir de ciddi ciddi yapılan mantıksız yorumlardansa ironi yorumlar daha komik bence.

BM kaidoudan güçlü

Luffy tama ve tayfaya sinirlendi Kaidou'yu dümdüz yumruklayarak dövecek.

Ama en sevdiğim kısım, Marineford üzerinden güç dengesi yapmak yani MarineFord üzerinden savaşta olan karakterler çok dengeli çizilmiş gibi bir de olmayan karakterler için güç çıkarımı yapmak. Kaidou dahil tüm karakterlerin güçleri için çıkarım yapılır :D

-Dragonu kim mantık adamı dedi lan aklıma ilk o geldi ha doğruda, ilk okuyunca baya bir gülmüştüm.
-Zoro ile ilgili her şey güldürüyor.
-Mihawk seride 1 2 kere görünmesine rağmen tartışma konusu çığır açmış vaziyette :D o kahkahaya boğuyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık