Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Altis'in daha önce ürünlerini kullandım güzel ve dayanıklıydı ama koşu bandı dersen iş belki değişir ama dumbbell'i olsun barbell'i olsun kaliteliydi.
Tabi gene karışmak gibi olmasın ama açık hava koşusu daha iyi olur sanki, o para ile de bir Power Rack kurulabilir eve :D
Dur ya daha o kadar ilerleyemedik ( :
Hala yürüyüş aşamasındayım:D
Ama 3+1 evim olursa onu da alabilirim:D

Bir yandan omuzlarımı genişletmek, kollarımı ve göğsümü büyütmek istiyorum ama bi yandan da karın kaslarım görünür olsun istiyorum, keşke ikisini aynı anda yapmak mümkün olsa. 65 kilo başladım, şimdi 75'im ama bir süredir geliştiğimi hissedemiyorum. 7. aya girdim an itibarıyla :(

Bir yandan omuzlarımı genişletmek, kollarımı ve göğsümü büyütmek istiyorum ama bi yandan da karın kaslarım görünür olsun istiyorum, keşke ikisini aynı anda yapmak mümkün olsa. 65 kilo başladım, şimdi 75'im ama bir süredir geliştiğimi hissedemiyorum. 7. aya girdim an itibarıyla :(
Hocam bence gayet iyi gelişmişsiniz moral bozmaya gerek yok.

Hocam bence gayet iyi gelişmişsiniz moral bozmaya gerek yok.
Ama 2 aydır kilo alamıyorum. Hiç takviye kullanmamıştım, geçen ay protein tozuna başladım devam ediyorum idmanlara ama cidden vücudumun büyüdüğünü hissedemiyorum. Karın kası diye bir şeyin varlığına inancım kalmadı zaten, ne kadar karın çalışırsam çalışayım çıkmıyor :D Kilo alıcam diye yüzümün şişmesinden de çekiniyorum biraz.

Ama 2 aydır kilo alamıyorum. Hiç takviye kullanmamıştım, geçen ay protein tozuna başladım devam ediyorum idmanlara ama cidden vücudumun büyüdüğünü hissedemiyorum. Karın kası diye bir şeyin varlığına inancım kalmadı zaten, ne kadar karın çalışırsam çalışayım çıkmıyor :D Kilo alıcam diye yüzümün şişmesinden de çekiniyorum biraz.
Hocam kilo alamamanızın sebebi vücudun artık aldığın kaloriye alışmasından kaynaklı.Karın kası çıkartamama sebebiniz ise büyük ihtimal vücudunuzun su tutmasi ve yağ oranınızın yüksek olmasından dolayı.

Hocam kilo alamamanızın sebebi vücudun artık aldığın kaloriye alışmasından kaynaklı.Karın kası çıkartamama sebebiniz ise büyük ihtimal vücudunuzun su tutmasi ve yağ oranınızın yüksek olmasından dolayı.
Kalori konusunda haklısın, ama arttırmak da zor, malum ekonomik ülke şartları :( Su tutmadan kastın tam olarak nedir? Çok su tüketiyorum ben, günde en az 4 litre kadar. Yanlış mı yapıyorum?

Çok da büyümek istemiyorum aslında, bana yakışmaz. Şöyle bir fitliğe sahip olsam yeter bana: https://pm1.narvii.com/6540/2f2c381b6a0cae208ec7fb25fdcb9947996d6d6f_hq.jpg

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık