Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Arkadaş göğüs kaslarını yırtacak kadar neden zorlarsınki. Neyin ispatı hırsı bu bende böle insanları anlayamıyorum. Ben en ufak bi zorlama hissetiğimde bırakırıyorum hemen , vücuduma neden zarar vereyim zorlayım.

O videoyu bende gördüm.Adamın zaten önceden omzunda sakatlık varmış.Bunun üstüne ağır kilo çalışınca sakatlanması kaçınılmaz olmuş.
Üzücü bir durum :(

Arkadaş göğüs kaslarını yırtacak kadar neden zorlarsınki. Neyin ispatı hırsı bu bende böle insanları anlayamıyorum. Ben en ufak bi zorlama hissetiğimde bırakırıyorum hemen , vücuduma neden zarar vereyim zorlayım.
Normalde haklısın. Hiçbir şey sağlıktan öte değil ancak belli bir seviyeye gelmek istiyorsan kendini illa ki ucundan kenarından zorlaman lazım. Bu olaydan ayrı olarak konuşuyorum. O adam abartmış zaten. 200 kilo press mi girilir ?! Hee olacağı varsa 50 kiloda da olur o da ayrı mesele.

Adam bu işi yarışmacı olarak yapıyor.Yarışmacı dediğimiz adamlar powerlifterlar kadar güçlü olmasa bile yüzlerce kilo ile çalışan insanlar.

Pudzianowski MMA'ya atılmıştı sonradan. Tabii 20 kilo falan da vermişti. Ben sevmiyorum böyle şiddet içerikli şeyleri keşke Strongman'de devam etseydi. Ama orada da fena değildi. 14 zafer 7 yenilgisi var. Kendini bu alanda geliştirmemiş birine göre fena değil.

Adam bu işi yarışmacı olarak yapıyor.Yarışmacı dediğimiz adamlar powerlifterlar kadar güçlü olmasa bile yüzlerce kilo ile çalışan insanlar.
Bende izledim kötü oldum.

Bu kadar prof yapıyor ancak tutuş vs çok hatalı dirsekler çok açık vücuttan destek almıyor. Tutuş çok dar. Dirsekler vücuda yakın olsun ki destek alsın tendonu aşırı zorlamış tendonu kopmuş. O kolu göğüs mosmor olmuştur. Muhtemelen kariyeri bitti elemanın. Tabi ilaçlı vücut, stereoid tendonuda desteklemiyor. Pro ancak prolar set ve tekrar yapar bu kadar ağır kilo yapmazlar olimpiya yarışmacıları belki.

Dirsekler vücuda yakın tutuş biraz açık olmalıydı.

Aman gençler ısınma pozisyonu çalışma pozisyonuyla aynı olsun. Omuz, biceps yırtığı omuz çıkması yaşamayın.

Bende izledim kötü oldum.

Bu kadar prof yapıyor ancak tutuş vs çok hatalı dirsekler çok açık vücuttan destek almıyor. Tutuş çok dar. Dirsekler vücuda yakın olsun ki destek alsın tendonu aşırı zorlamış tendonu kopmuş. O kolu göğüs mosmor olmuştur. Muhtemelen kariyeri bitti elemanın. Tabi ilaçlı vücut, stereoid tendonuda desteklemiyor. Pro ancak prolar set ve tekrar yapar bu kadar ağır kilo yapmazlar olimpiya yarışmacıları belki.

Dirsekler vücuda yakın tutuş biraz açık olmalıydı.

Aman gençler ısınma pozisyonu çalışma pozisyonuyla aynı olsun. Omuz, biceps yırtığı omuz çıkması yaşamayın.
Elemanın zaten bundan önce ciddi bir omuz sakatlığı var.Göğsünü sakatlama riskini arttıran etmenlerden biride bu.

Tecrübeli kardeşlerimden "koşu bandı" üzerine yorum alabilir miyim?
Alınmalı mı, alınmamalı mı?
Evde kullanım için uygun mudur?
Pandemi sürecinde evden çalışıyorum, dışarıya da ekmek v.s almak için çıkıyorum bunun haricinde tamamen de paslanmamak için bir koşu bandı iyi olur diye düşündüm ama fikirlere ve önerileri de açığım.
Örnek olarak şu iki ürün arasında kaldım ama tavsiye almak daha iyi tabi ( :
Yorumlarda olumlu görünüyor ama bir bilene danışmakta fayda var ( :

Pandemi sürecinde evden çalışıyorum, dışarıya da ekmek v.s almak için çıkıyorum bunun haricinde tamamen de paslanmamak için bir koşu bandı iyi olur diye düşündüm ama fikirlere ve önerileri de açığım.
Evde kullanım için uygun ama komşular ve ev sakinleri rahatsız olabilir.

Altis'in daha önce ürünlerini kullandım güzel ve dayanıklıydı ama koşu bandı dersen iş belki değişir ama dumbbell'i olsun barbell'i olsun kaliteliydi.
Tabi gene karışmak gibi olmasın ama açık hava koşusu daha iyi olur sanki, o para ile de bir Power Rack kurulabilir eve :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık