Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Fisher Tiger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 47 73.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 17 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    64
vay be meshur adam bu demek .) elıne saglık
Evet, aynen öyle. Lafı olmaz.

İnsanlardan pek hazetmesede, insan köleleri de kurtarmış. Helal olsun...
Yerinde olsam ben de nefret ederdim. Adil birisi olmalı.

smoker ellerıne saglık jımbeı kısmı baya kafa yoruor ki boylesı daha guzel xd merak uyandırıor ınsanda cevırı ıcın tesekurler ellerıne saglık.

Rica ederim.

Teşekkkürler arkadaşlar. Her balıkadamın türü var. Jinbei balina köpekbalığı, Arlong testere köpekbalığı, Fisher Tiger da kaplan köpekbalığı.

Balıkadam meyve yerse ilginç bir şey olurdu.

Onlar denizde güçlüler.Fakat animede genel olarak dövüşler hep adada oldu.Denizde sadece Don Kriegle savaştılar.Köpekbalıkları karada da güçlüdür fakat şeytan meyvesi yerse o güç 2-3 katına çıkar.
Ama yüzemez.

BalıkAdamLara Şeytan Meyvesi yedirtmeye amma merakLısınız ya.
BalıkAdam dediğin denize olmaLı. Şeytan Meyvesi yiyipte niye hayatLarını mahvetsinLer.
He yanlışLıkla yerler, zorLa yedirtiLirler tamam. Kendi isteğiyLe hiç bi balık adam yemez.

Konun başlığını görünce böyle biri mi var demiştim --'
Anca okuyunca anladım. Çeviri için teşekkürLer Smoker ^^

Bu konunun başlığı ne arkadaşlar? Fisher Tiger. Yani bir tanıtım konusu. Sizin muhabbetiniz ne? Balıkadam meyve yese ne olur? Tartışacaksanız başka bir yere konu açın. Burası yeri değil. Hem konu sahibi olan bana, hem de konuyu okuyan kişilere saygısızlık yapıyorsunuz. Dantefe ve cagdas.. Yeterince açık yazmadıysam özel mesaj atarsınız.

Bizimkilerin yukarısı göremediği Dağa elleri ile tırmanmış adam helal olsun yani baya cesurmuş... Ama bunu niye yaptığı açıklanmadı daha... Adamın belki de sevdiğini aldılar elinden... O da kurtarmak için gitti... Ölüsünü de bulunca Alayına isyan Mod deyip bütün köleleri serbest bıraktı...
Olabilir.

Aslında bakarsan sıfatı maceracı.Maceracılar genellikle her evrende sadece aksiyon yaşamak için bu tür manyaklıklar yapabilir.
Hangi psikopat Dünya Hükümeti'nin merkezini basacak kadar maceracı? Şehri yakması hoşuma gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık