Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Fisher Tiger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 48 73.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 17 26.2%

• Kullanılan toplam oy
    65
Güzel paylaşım ellerine sağlık. Lakin önceden bahsedildiği gibi biri çıkmadı zannımca belkide ben ikinci bir Whitebeard ve ya Gol D. Roger beklentisindeydim, yine de bu yüzden sitemkar bazı sorularım olacak.
-İlki bu kadar güçlü olduğu lanse edilen Fisher Tigerimız nasıl olmuşta yakalanıp Kutsal Ejdere köle olucak kadar güçsüz olabilir.
-İkincisi eğer köle olarak biri(si)leri tarafından yakalandığına göre nasıl olmuşta önce kendisini kurtarıp sonra da diğer köleleri kurtarıp dünya hükümetinin başkentini yakıpta, daha ilginç olanı nasıl sağsağlim kurtulabilecek kadar güçlü olabilir.Yani Luffy nin Kutsal Ejderle olan olayını hatırlatmama gerek yoktur sanırım.

Bu paradoks manga çerçevesinde mantıklı bir şekilde nasıl izah edilebilir (Komplo teorileri kullanılmadan tabi) ?
Kizaru, Luffy ve tayfası için Sabaody'e indiğinde 500 kişi esir alınmış. Tiger'ı kimin yakaladığına dair bir fikrimiz yok. Amiral ayarında birine de denk gelmiş olabilir. Tiger, tüm sırlarını kendisiyle mezara götürdü.

10000 metre tırmanıp koleleri kurtardı demişsin. Kendisi köle oldugunu soyledi diye hatırlıyorum son bolumlerde. Kole oldugu zamanda kendiside kaçıp, beraberinde diger koleleride kurtarmamış mıdır?

10000 metre tırmanıp koleleri kurtardı demişsin. Kendisi köle oldugunu soyledi diye hatırlıyorum son bolumlerde. Kole oldugu zamanda kendiside kaçıp, beraberinde diger koleleride kurtarmamış mıdır?
Güzel kardeşim. Çevirinin tarihine bak. Zahmete sokuyorum ama seni, yap bunu yani.

Luffy sadece bir Kutsal Ejdere vurduğu için başına onca şey geldi, Kuma olmasa herhalde Kizaru tarafından oracıkta Zoro ile birlikte infaz edilecekti. Ama Fisher Tiger bir şehri yakıyor hemde onlarca Kutsal Ejder'in, One Piece dünyasını yöneten kişilerin yaşadığı bir şehri.Eğer sağsağlim kurtulabilmiş se ki kurtulduğu aşikar,kuddreti bir amiralin çok çok üstünde en az bir Whitebeard ayarında olmalı bence. Fisher Tiger in bence herhangi bir sırrı mezara götürdüğü yok gerekli açıklamaları ölüm döşeğinde yaptı. Bence Eiichiro Oda, tutarsız davranıp önlerine ne yemek versem mecburi yiyecekler diyip,konuyu böyle kapatmıştır. Hani mangasındaki ilk tutarsızlığı da değil ya...
Şehirde onlarca kutsal ejder olduğunu sanmıyorum. Ayrıca saldırdıktan sonra direk kaçmış. Luffy'ler gibi oyalanmamış. Luffy tenryubuttou yumrukladıktan sonra önce law ve kid'le birlikte sıradan askerlere karşı şov yaptı, sonra px'le kapıştı ardından amiral karşısına çıktı. Luffy sonuçlarını bilseydi ve olayı tiger gibi planlı bi şekilde yapmış olsaydı vurduktan sonra direk adadan kaçmaya yada saklanacak bi delik bulmaya bakardı. Tiger'ın da orda bi amiralle karşılaşmadığı kesin. Kutsal ejder'e vurucan,kölelerini serbest bırakıcan, kutsal topraklara saldırıcan üstüne bide amiralden kurtulucan sonra gelip üç beş kurşunla ölücen. Tiger en iyi ihtimalle altını çizerek söylüyorum en iyi ihtimalle schibukai seviyesindeymiş...

fisher tiger mariejois'e saldırdığında acaba kong ile karşılaşmadı mı?Çünkü kong'un ofisi orada ve başkomutan olarak oradan ayrılacağınıda hiç sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık