Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Fire Punch

Bu seriyi yazan arkadaşın kesin değişik fantezileri var.
Evet ama kendine has bir tarzı var. Komedinin+aksiyonun+bol bol plot twistlerin harmanlandığı güzel bir seri. Konuya alakasız karakterleri bağlaması olsun,karakterlerin kendine has tarzı olsun çok farklı bir tarzda. İmkanım olursa bu mangakanın tüm serilerini okumak istiyorum.

Bu arada tek normal karakter neneto olsa gerek. Hepsi anormal anasını satayım.

Son düzenleme:
Mangaka seriden bir yerden sonra sıkılıyor ya da bir yerden sonra doğaçlama yapıyor gibi hissediyorum, Chainsawmande de öyle. Sanki bir an önce bitirip aklına yeni gelen yeni bir seriye başlamak istiyormuş gibi bir maymun iştahlılık.

Mangaka seriden bir yerden sonra sıkılıyor ya da bir yerden sonra doğaçlama yapıyor gibi hissediyorum, Chainsawmande de öyle. Sanki bir an önce bitirip aklına yeni gelen yeni bir seriye başlamak istiyormuş gibi bir maymun iştahlılık.
Şuan okumaya devam ediyorum ama Judah ve Ateş Yumruk Agni'nin son sahnesinden(Ağaç) sonraki bölümlerde bende öyle bir hava hissetmeye başladım.

Mangakası bunu yazarken yaklaşık olarak yirmilerinin ortalarında. İnanılmaz bir yazar gerçekten, kendine aşırı özgü bir tarzı var. Yaratıcılığı buram buram hissediyorum okurken. Fire Punch çok garipti mesela, Chainsaw daha mantık düzeyinde ama yine o belirli havayı veriyor.

Neyse, güzel seri. İleride daha fazla bilineceğine eminim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık