Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Suç izlemeyenlerin. Mesela fantastik filmler söylenilmeyeceğini hissettiğim için katılmadım.
Kendini film eleştirmeni sanan bazı arkadaşların ağır yorumları da etkili oldu konunun kapanmasında. Alt tarafı izleyip eğlenmemiz gerekirken, felsefe yapmaktan geri kalınmadı. Beğendim veya beğenmedim demek yerine destanlar yazıldı resmen. Bu da doğal olarak insanların şevkini kırmış olabilir :/

Açıkçası ben durumun gidişatından memnun değildim ama yine de kapanmasını istemiyordum.

Kendini film eleştirmeni sanan bazı arkadaşların ağır yorumları da etkili oldu konunun kapanmasında. Alt tarafı izleyip eğlenmemiz gerekirken, felsefe yapmaktan geri kalınmadı. Beğendim veya beğenmedim demek yerine destanlar yazıldı resmen. Bu da doğal olarak insanların şevkini kırmış olabilir :/

Açıkçası ben durumun gidişatından memnun değildim ama yine de kapanmasını istemiyordum.
Gidişatı tam hatırlamıyorum. 121 sayfa varmış.

Hakkınıza girdim Eragon varmış :D

Kapanmasının nedeni kurucu @Charlotte Linlin foruma ara vericemmi ne demişti sonra kendini banlatmasıydı. Zaten düzenli takip eder 7-8 kişiydik, çoğu sırası geldiğinde film dahi seçmezdi. Sonra bu böyle olmaz yeni sistem, kurallar getirelim dedik. Secilen filmler herkesin izlemiş olduğu bilindik filmler filan oluyordu. O ara son önerilen film'den hemen sonra anket yapıldı devam edelimmi etmeyelimmi diye derken. Forumu bıraktı @Charlotte Linlin.

Eğer kulüp bu yüzden kapandıysa bence iyi olmuş kapandığı. Ben sırf o yorumlar için takip ediyordum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık