Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Kadın Karakter Anketi

En çok sevdiğiniz 3 karakteri seçin..

• Kullanılan toplam oy
    231
Karakterlerin popülaritesi görülüp görülmediğine göre düşüyor anketlerde.
Mesela Nami, 80 bölüm gözükmeyince sekizinciliğe geriliyor.
Onu bilmiyordum. Arclara göre olmuyor mu bu anketler? Çünkü en son Law ikinci sıradaydı. Şimdi yapılsa ikinci sırada olmaz herhalde.. Senin dediğin gibi görülmüyor. Ama Vinsmokerlerden birilerinin olacağını düşünüyorum.

Tam konuşulan sırada sıfır oy görünüyordu, o yüzden öyle bir öneri sunmuştum, tam senin oyun sonrasına denk gelmiş sanırım, kusura bakma gerçekten. Birde dikkatini çekmemiştir belki diye yazıyorum oy değiştirme hakkı var ankette, 3. oyunu yeniden düzenleyebilirsin..
Başka ankette de yaptılar aynısı. Oy alan şık iptal olmamalı. Herkesin beğenisi kendine. Yoksa yoktur. Görmediysen sorun değil. Çektim oyumu, düzelttim zaten :)

Galiba umrumda değil hiçbiri. :(

Sadece Koala'ya sevinmiştim. Eski halini çok seviyordum. Artık bir numarası yok.

Rebecca da gayet sağlam karakter. Duygusal bir hikayesi vardı babasıyla. O anları da yaşaması doğal. Babasının ve ailesinin onuru için dövüştü kız.
Hepsinde ağlıyor, hepsinde son anda geri adım atıp babacığım/Luffy'ciğim beni kurtar diyor. Vallahi parmak bastığım noktaları çok güzel göstermişsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık