Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fan Art ve Dijital Renklendirmeler

Dikkat! Bu metin içerisine yerleştirilmiş olan resimler 18 yaşından küçükler için uygun değildir. Olumsuz ve kötü örnek teşkil edebilir. 18 Yaşından küçükseniz lütfen sayfayı terk ediniz veya ebeveyn gözetiminde devam ediniz.

One Piece Sapıklar için Special :D.. Lady severler gelsin.. Bulabildiğim en düzgünlerini koymaya çalıştım ama maalesef sapık Oda kızları hep bikinili çizdiğinden fanlarda iyice abartmışlar.. En iyilerini koyamıyorum :D

Böyle şeylerde gözü olmayan normal kardeşlerim sizleri de unutmadık..

Tamam mı? Devam mı ? :oleyo2::oleyo2:

Dikkat! Bu metin içerisine yerleştirilmiş olan resimler 18 yaşından küçükler için uygun değildir. Olumsuz ve kötü örnek teşkil edebilir. 18 Yaşından küçükseniz lütfen sayfayı terk ediniz veya ebeveyn gözetiminde devam ediniz.

One Piece Sapıklar için Special :D.. Lady severler gelsin.. Bulabildiğim en düzgünlerini koymaya çalıştım ama maalesef sapık Oda kızları hep bikinili çizdiğinden fanlarda iyice abartmışlar.. En iyilerini koyamıyorum :D

Böyle şeylerde gözü olmayan normal kardeşlerim sizleri de unutmadık..

Tamam mı? Devam mı ? :oleyo2::oleyo2:
Devam. Şapka sahnesi 10 numara olmuş.

Şunları da koyayım hazır başlamışken..

Sanatçı : ZhangDing

Luffy Çook kötü :D

Sanatçı : Namkoart

İlginç çalışmaları olan bir sanatçıya denk geldim. Herkes beğenmez ama bence farklı yorumu fena olmamış.

Özellikle dikkatli bakarsanız bazı karakterleri 2 farklı karakteri birleştirerek tasarlamış..enteresan ..

Sanatçı : Marvelmania

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık