Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güçlenmek İçin Hangisini Seçerdiniz?

Hangi eğitimi seçerdiniz ?

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• 11

• 12

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Güzel bir anketle geldiğimi söyleyebilirim.Konu isminde açık biçimde belirtmedim çünkü konu ismine göre içeriği okumadan yorum yapıldığına çok şahit oldum.O şekilde sağlıklı veri elde edilemiyor emek boşa gidiyor.Anket seçenekleri ismin etkisiyle oylanmaması için numaralandırma şeklinde olacak.

Meali şu : One piece evreninde yaşadığınızı farz edelim.Kimden veya hangi gruptan nasıl bir eğitim almayı seçerdiniz ?

Ancak önce kurallara geçelim.Bazı sebeplerden ötürü bu kurallara göre değerlendirmenizi yapın.Herkesin direk olarak çok güçlü isimleri söylememesi için.

KURALLAR :

1 - Usopp'un ilk halinden bile zayıfsınız korkak değilsiniz ama cesur da değilsiniz.Evrendeki en zayıf sıradan vatandaş gibi olacaksınız.

2 - Haki özelliğini zorladığınızda açabilirsiniz ancak sadece bir çeşidini.H.haki söz konusu değil.B.haki varsa bardak kadar çıkar sizden gözlem açabilirsen de en alt seviyede.Yani Coby gibi özel bir durum söz konusu değil.

3 - Meyve yok.Ne geçmişte ne de gelecekte yiyebilirsiniz.O kadar şanssızsınız kader yüzünüze gülmüyor.Buna yapayı gerçeği dahil.

Kısacası kısıtlı imkanlara sahipsiniz çapınız belli ulaşacağınız seviye belli ama güçlenmelisiniz.10x güç limitiniz olsa bile bunu nasıl ve ne tarzda kullanmanız gerektiğinin çok önemli olduğunu düşünüyorsunuz evren içindeki dövüşlerde tam verim alabilmek için.

Her eğitimin farklı bir avantajı var.İvankov ile uçabilme ihtimalin olabilir,bilginler ile havayı manipule edebilirsin gibi vs...

1 - Rayleigh - Ray'in standart eğitimi gördüğümüz tek örnek.

2 - Mihawk - Mihawk'ın kılıç ustası eğitimi.

3 - İvankov - Yemek tarifi ve koşmaya dayalı eğitim.

4 - Hava bilginlerinin verdiği eğitim.

5 - Heracles'in zorlu yaşam eğitimi.

6 - Standart Cp örgütü eğitimi.

7 - Doflamingo Ailesi'nin eğitimleri.

8 - Zeff'in tekme eğitimi.

9 - Kyros - Gladyatör eğitimi.

10 - Garp'ın denizcilik eğitimi.

11 - Dragon - Ejder teknikleri eğitimi.

12 - Hack - Balıkadam karatesi eğitimi.

Son düzenleme:
Madem benden bir bok olacağı yok, ben havayı manipüle eder yağmur yağdırır dururum valla. Ek olarak coğrafya kader mi değil mi diye kontrol ederim işte, mis.

Tüm içerikler açıldı bir Doragon da gözükmedi inanır mısın :D
Vallahi şimdi Garp'ın azıcık dokunduğunun seviyesi gerçek üstü bir artış gösteriyor. Böyle bam güm takılacak birisi olsam onu seçerdim.

Ama ben Zeff reyiz ile tekmeli yemekler programını seçiyorum!

Heraclus ve Kyros iyi eğitim verebilir. Heraclus bedeni olarak, Kyros ise dövüş tecrübesiyle eğitebilir. Mihawk ve Ray xaten potansiyeli olan adamları eğitti. Heraclus Usopp'u, Kyros ise el kadar çocuğu adam etti. Asıl olay potansiyeli olmayanı coşturmak. Misal; Zoro'nun Potansiyeli 9, Usopp 3-4 falan. Usopp 7-8'e kadar çıkıyor, Zoro 10-12 anca oluyor. Arada fark var yani. Bence Heraclus ve Kyros daha iyi bir eğitmen.

Tüm içerikler açıldı bir Doragon da gözükmedi inanır mısın :D
Vallahi şimdi Garp'ın azıcık dokunduğunun seviyesi gerçek üstü bir artış gösteriyor. Böyle bam güm takılacak birisi olsam onu seçerdim.

Ama ben Zeff reyiz ile tekmeli yemekler programını seçiyorum!
Öyle oy vermemişsin ama Garp gözüküyor. :D

Heraclus ve Kyros iyi eğitim verebilir. Heraclus bedeni olarak, Kyros ise dövüş tecrübesiyle eğitebilir. Mihawk ve Ray xaten potansiyeli olan adamları eğitti. Heraclus Usopp'u, Kyros ise el kadar çocuğu adam etti. Asıl olay potansiyeli olmayanı coşturmak. Misal; Zoro'nun Potansiyeli 9, Usopp 3-4 falan. Usopp 7-8'e kadar çıkıyor, Zoro 10-12 anca oluyor. Arada fark var yani. Bence Heraclus ve Kyros daha iyi bir eğitmen.
Böyle bakış açılarını görmek ve tartışabilmek için açtım konuyu bu da farklı bakış açısı olmuş.

Haki yok denecek kadar az ise şu eğitimlerin çoğu manasız. Tekkai, Soru falan genel olarak haki fakirleri için yapılmış/geliştirilmiş teknikler bana göre. (armament varken kim niye tekkai kullansın ki?)

Ejder teknikleri haki üzerine gibi gözüküyor çok manasız.

Denizci eğitimleri nedir bilmiyorum anca disiplin, çalışma azmi falan heralde.

Reyliden de ne öğrenilir bilmiyorum.

Mihawktan kılıç iş yapabilir gene 2. seçenek o olur bence.

Kyros gladyatör eğitimi fena olmaz gibi.

Baa karetesi gene fena değil orta seviye için. Hakinin yerini tutabiliyor kısmen.

Kalanı bahsetmeye bile değmez kanımca.

Heracles'in zorlu yaşam eğitimi diyorum. Madem asla devasa bir şekilde güçlenemeyeceğim; kötülüğün kol gezdiği korsan çağında kendimi koruyabilecek, tehlikeli ortamlardan sıvışabilmemi sağlayacak bir eğitim almak isterdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık