Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 61.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 39.3%

• Kullanılan toplam oy
    359
Law'ın olacağı amiral. Kidd Law'dan biraz daha iyi olur belki ama ikisinin de yonkou gücünde olabileceğini sanmıyorum. Hele Law'ın yonkou olması mümkün değil. Hele hele Beyazsakal'ın yerini mi tutacakmış :hhh:

Franky ile ilginc benzerlikleri var. Muhakkak daha önce yazılmıştır ama bu konu altında bulamadım.

İkiside south bluedan gelmiş. Muhendislik yetenekleri var. Özel ilgi alanları silahlar. Görünüş olarak benziyorlar (çocukluk halleri: gözlük, sert mizaç, dik saçlar)

Son düzenleme:
Nasıl atlamışım bu konuyu ya, neyse iki kelam edelim boş kalmasın.

Kid'e atarlı ergen diyenler niyeyse luffy'e, zoro'ya vs toz kondurmuyorlar bu konuda. Kid atarlı ergense hepsi atarlı ergen o zaman. Şu zamana kadar hakkı en çok yenen adamlardan biri kid, sanji gibi bu aralar. Ama ikisinin yükselişini arka arkaya okuyacağız ve kid hakkında atıp tutanlar neye uğrağını şaşıracak. Arkadaş şu seride kaç tane adam var kaido karşısına düşecek ve kaçmayacak. Bir luffy var işte bir de Kid. O çok övülen, son boss olacak denen teach bile karşısında kaido'yu görse arkasında bakmadan topuklar.

Seri sonunda luffy'nin ezeli rakibi ve ebedi düşmanı olacaktır. Law da luffy'nin yancısı olarak kalacaktır hep.

Nasıl atlamışım bu konuyu ya, neyse iki kelam edelim boş kalmasın.

Kid'e atarlı ergen diyenler niyeyse luffy'e, zoro'ya vs toz kondurmuyorlar bu konuda. Kid atarlı ergense hepsi atarlı ergen o zaman. Şu zamana kadar hakkı en çok yenen adamlardan biri kid, sanji gibi bu aralar. Ama ikisinin yükselişini arka arkaya okuyacağız ve kid hakkında atıp tutanlar neye uğrağını şaşıracak. Arkadaş şu seride kaç tane adam var kaido karşısına düşecek ve kaçmayacak. Bir luffy var işte bir de Kid. O çok övülen, son boss olacak denen teach bile karşısında kaido'yu görse arkasında bakmadan topuklar.

Seri sonunda luffy'nin ezeli rakibi ve ebedi düşmanı olacaktır. Law da luffy'nin yancısı olarak kalacaktır hep.
law da var luffy kid law bu ücü öpecek kaido'yu law. kid kaido'yu güçden düşürür luffy geri kalan kısmı halleder.

Ben Kid'i Luffy'nin en büyük rakiplerinden biri olarak görürdüm açıkçası. Eski yorumlarıma bakabilirsiniz. Ama Kid'in karşısına Kaido çıktı ve Kid'de Luffy'ye muhtaç konumda. Luffy kurtarır ve sabaodydeki gibi beraber savaşırlar diyorum. @Monkey D. Luffy :S

Kid SüperNovalar arasında çok güçlü ve Luffy'e denk olabilir fakat bence 10-15 yıl geçmeden yonkou'nun yanından geçemez hiçbiri (Tek'e Tekte) . Birleşselerde Law , Luffy ve Kiddin bayağı bir power up almaları gerekiyor Kaido için . Yonkoları çok güçsüz görmeye başlamışsınız bence. Bırakın SüperNovaları Bütün Amiraller birleşse 2 Yonko ile karşı karşıya hiçbirşey yapamazlar gibime geliyor .

Güçlü ,cesur ama kafa kalin ve ne yazık ki Luffy gibi şanslı değil. İlerde Kaidodan intikam alması ümidiyle yoksa çok pis dayak yemiş ve gururu incinmis biri için yeni dünya acımasız. Orn:Moria

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık