Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 61.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 39.3%

• Kullanılan toplam oy
    359
Hedefimiz Shanks demiş fakat onunla ayni koltukta oturan diğer bir yonkou'ya haşat olmuş.
Yine de sevdiğimiz bir kardeşimiz.
Ama Shanksa gitmesi icin bence 40-45 firin ekmek yemesi lazim daha var o durumlara bu yüzden Atarli olmasiyla beraber yükselişe geçeceğini düşünüyorum. :)

Burada da mı Zoro? :( Kesin denktir. Pardon Luffy ile denkti o zaman Kidden güçlü olduğu bi denklik vardır. Hatta olası bi düşmanlıkta Zoro Killerla da denk gelebilir ama bu demek değildir ki onunla olan denkliği Luffy ve Kidle olan denkliğiyle aynı olacak. Güç dengeleri için önemli bi denklem. :(
Neyse. Kid muhtemelen en kötü nesil içinde Luffy'den sonraki en güçlü nova ve belki de yine Luffy'den sonra en önemlisi olacak. Kaido hayvanatı fena haşlamış adamı ama yapacak da bi şey yok daha öyle bi azmana diş geçirecek kadar büyüyemediler. Luffy ile birlik olsa ve Kaidoyu öyle indirse bile emri altına girmek yerine yarışmayı tercih edecektir veya bi şekilde o iyiliğin altında kalmayacaktır. Velhasılı beklentim yüksek bu adamdan.
Ne demek burada da mi Zoro?
Ne desin Sanji mi desin? :///

Law'dan güclüdür Luffy'nin şu anki gücünden 1 tık aşagıdadır Luffy bir power up daha alınca gelir yalvarır Luffy'ye kurtar beni diye çocukluk düşmanımdan diye.

Atarlı olmayan nova yok. Hepsi boyundan büyük laflar ediyor. Zaten böyle olmaları lazım ki vakti geldiğinde ortalığı yıkıp geçsinler. Pervasızlık bu kişilerin kanında var.

Kaido'ya yenildi diye aşağılanması ise çok saçma geliyor bana. Yok öyle bir dünya. Novalardan hangisi Kaido'yu yenebilir? Hiçbirisi. O yüzden geçelim bu işleri beyler. Seri sonunda zirveye çıkar bu Kid. Beklentim bu yönde.

Yeni çağın WB'si olmayacağına eminim hatta hiçbir karakterden bu yönde beklentim yok.Zoro kaptan olsaydı,olurdu.Kid'in seri sonuna kadar ömrü vefa ederse zaman atlamalarına bağlı olarak gücü artacaktır eğer zaman atlaması olmazsa güç konusunda ederi en fazla Dof olur.

Atarlı ergen,benliğinin zebunu olmuş atarlı bencil ergen.

Başarılı olsa; kendi müttefiklerini sağ salim göndermeyecek bir yapıda geldi bana. Bu arada bu ilk mesajım :) GGG

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık