Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    118
O da belki böyle ciddi yorumlar yaparak keyif alıyor. Kimin ne yaparak keyif alacağı hakkındaki fikirlerini kendine saklasan daha iyi.
Birakta herkes kendi fikrini beyan etsin. Beni eleştiriyorsun fakat iki kişi arasindaki bir konusmaya 3. yani .... olarak giriyorsun. Benim fikirlerimden sanane o halde. Fikirlerimi beyan ederken zatialinizden mi izin alayım. Muhattabim olacak bir karakter degilsin. Lutfen benimle daha fazla konuşma. Tartisabileceğim bir karakter degilsin. Fikir altyapin dayanaksız ve tutarsız.

Birakta herkes kendi fikrini beyan etsin. Beni eleştiriyorsun fakat iki kişi arasindaki bir konusmaya 3. yani .... olarak giriyorsun. Benim fikirlerimden sanane o halde. Fikirlerimi beyan ederken zatialinizden mi izin alayım. Muhattabim olacak bir karakter degilsin. Lutfen benimle daha fazla konuşma. Tartisabileceğim bir karakter degilsin. Fikir altyapin dayanaksız ve tutarsız.
Sen daha forum nedir ne değildir onu öğrenememişsin. Bir konuya attığın yoruma özel mesaj muamelesi yapmamızı bekliyorsun. Böyle insanların göreceği şekilde saçmalarsan payına düşeni alıp kenara geçersin. Tahrik girişimlerinin senden daha işe yaramaz olduğunu görüyorum. Bir dahaki sefere ödevine iyi çalış. Otur, sıfır.

Oda gücü ortaya çıkaracak mı o önemli.Magneto mu yoksa buzdolabı mıknatısı mı olacağını o belirleyecek.Şayet ben çok güçlü olmasını isterim ama Oda o kadar Luffye yüklendi ki diğer Novaları göremedik
O kısımda el mecbur Oda'nın kalemine bakıyoruz. Şimdiye kadar süpernovalar için çizdiği profil ile de sırtımızı pek sağlam kayaya yaslamış durmuyoruz ama hayırlısı. Ama Kaido karşısında Luffy ile birebir aynı duruma düşmeleri Oda'nın hala Luffy=Kid denklemini koruduğunu düşündürüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık