Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    336
Luffy ölümüne dalmaz Kid bir kaşarlık yapmadığı takdirde. Ondan dövüş ortada geçebilir. Ama Dof'a daldığı gibi dalarsa Luffy, kendi neslindeki adamların tamamını süründürür. Bizimkini amiraller, sağ kollar falan keser bundan sonra. Daha aşağısı gereksiz. Tabi daha yukarısı da gereksiz. Tek yiyor ondan sonra anasını satayım
Bunun üzerine bir kral hakisi konusu açtım. Şimdi Kaido'dan kral hakilerine odakla sözler geçiyor. Bu arc'ın en önemli power upı kral haki olabilir...

http://www.korsanfan.com/konu/kral-hakinin-Üst-seviye-kullanımı.7275/

Kid'in g.tünde 5 bin kişilik bir ordu, tayfasında Zoro gibi güçlü, Robin gibi bilgili biri, 5 milyon kavanoz da balı olsaydı onun da ödülü +1 milyar olurdu. Değerlendirirken bazı şeyleri göz önünde bulundurmak lazım.. Luffy en nihayetinde Kid'den güçlü olabilir. Lakin aradaki güç farkı enteresan fantaziler kurabileceğiniz kadar büyük değildir; bilginiz olsun..

Vallaha ben hayret ediyorum. İnsan başkalarını savunurken bile araya nasıl Zoro'yu da sıkıştırabiliyor anlayamıyorum...:S

Luffy'den güçlü olmayacaktır elbet ama destek oyunu hak ediyor. :D Seçenekler arası bu kadar fark istemiyorum.
Orası öyle tabii. Açıkçası kral hakisi çıkması hoşuma gitti. Luffy'den sonraki en güçlü korsanlardan biri olacaktır ileride. Ama bundan dolayı hemen gaza gelip Luffy vs Kid konusunu alevlendirmenin gereği yok. Şuan savaşsalar kimin kazanacağı gün gibi ortada.

Eğriye eğri doğruya doğru.

Orası öyle tabii. Açıkçası kral hakisi çıkması hoşuma gitti. Luffy'den sonraki en güçlü korsanlardan biri olacaktır ileride. Ama bundan dolayı hemen gaza gelip Luffy vs Kid konusunu alevlendirmenin gereği yok. Şuan savaşsalar kimin kazanacağı gün gibi ortada.
Zaten eski bir iddia sonucu açılmış konu; yani en başından beri bir ciddiyet yoktu konuda, çünkü ortada Kid yok. :D
Bence Kid ve Law üzerinden Oda bir mesaj verecektir; biri D, biri k.hakili. Luffy'den potansiyel beklenme nedeni olan iki unsur. İradenin mi daha baskın olduğu yoksa soyun mu daha önemli olduğu mesajı çıkarmaya çalışacam ben bu durumdan. Luffy'nin potansiyel ise - anakarakter zaten - arş. Kid ve Law'dan biri Luffy gibi ağır toplardan biri olacak; diğeri de sönecek mesajı bekliyorum ben. Dur bu kadar bulandırmışken daha da berbat edeyim. :D
Zoro ve Sanji -> Luffy
Kid ve Law -> Luffy
Zoro = Kid ve Sanji = Law olacak diye bir şaka da yapayım. :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık