Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Enen no Shobotai

Animenin ilk sezonunu bitirip mangayı güncele kadar okumuştum ama iş güç derken aklımdan çıkmış. 1. ve 2. Sezonu izleyip mangada 275. bölüme kadar geldim, güncele pek bir şey kalmadı heralde, final yaptı mı bilmiyorum. Umarım bütün seriyi animeye uyarlarlar; Luffy'den sonraki adamım olan Arthur'u animede dünya gözüyle bir görmek isterim, çok değişik bir manyaksın be Reyiz...

Karakter tasarımı dediğin böyle yapılır işte; insanı yormuyorlar, seri şıkır şıkır akıyor. Shinra ve Arthur; Luffy, Zoro ve Sanji'nin toplamının ikiye bölünmüş hali gibi hissettirdiği için sevdim belki de seriyi bilmiyorum.

Uzun zaman sonra, merakla izlediğim ve okuduğum bir seri oldu. Tekrar baştan bitiririm ben bunu.

Hayatın anlamını aramayanlara izlemelerini/okumalarını tavsiye ederim, çok bir şey beklemeye gerek yok.
Çok dolu bir seri değil ama sırf büyük plan neymiş serideki komplo çok gizeme dayalı diye izliyordum animesini.Yoksa pek karakter yok açıkçası.Dünyada bir ara arka arkaya yangınlar çıkıyordu bu seri evanjelistler yapıyor diyor orası ilginç.

Çok dolu bir seri değil ama sırf büyük plan neymiş serideki komplo çok gizeme dayalı diye izliyordum animesini.Yoksa pek karakter yok açıkçası.Dünyada bir ara arka arkaya yangınlar çıkıyordu bu seri evanjelistler yapıyor diyor orası ilginç.
Seri bir yönden eksik, adını tam koyamam ama dediğin gibi çok dolu bir seri değil. Gerçi kıyamet sonrasına baya kafa açan bir şekilde yaklaşmış ama bunu bize çok sonra gösteriyor, oradan yürüyüp daha farklı bir hikaye işleyebilirdi belki ama onu da öyle araya sıkıştırıvermiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık