Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Enel

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 104 59.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 71 40.6%

• Kullanılan toplam oy
    175
bu herifin sırtındaki çıkıntının ne olduğu hakkında bişey bilen varmı sanki onun jeneratörüymüş gibi geliyo insanın aklına
O davullarla daha iyi saldırılar yapabiliyor...

kendini beğenmiş ukala diyeceğim ama beğenmemek elde değil Luffy doğal antisi olmasa alem felç olurdu herhalde kim karşı koyabilirdi onu düşünüyorum :) teşekkürler dostum paylaşım için ...
Lafı olmaz...

Buraya nasıl yorum yazmamışım ben kendime lanetler okuyorum :eek:
Enel sevilmezmi ya .
Teşekkürler Smoker-san.
Rica ederim... Yazdın işte yorumu...

güçlü hakisi olanın onun saldırılarından pek etkileneceğini sanmıyorum smoker bu konuda ne düşünüyosun hani haki meyveyi engelleyebiliyoya kısmen olarak
Temas ettiğin zaman haki meyve gücünü engeller... Bu yüzden Enel'in saldırısını yemicek adam sayısı çok az...

tahminlerime göre tekrar döner bu adam dünyaya
Sanmıyorum... Yerini buldu o..

yani az da olsa var.. bu yüzden luffy olmasa diğerlerinin hali yaş demenin manası yok...
Uzaktan genelde pek işe yaramıyor güçlü kişilere karşı.. Tuttuğun zaman gücünü iptal edersin... Ama Enel'i tutmak mesele... O zor kısmı yapsan bile Enel çok dayanıklı bir adam... Yıkması uğraştırır...

Son düzenleme:
Uzaktan genelde pek işe yaramıyor güçlü kişilere karşı.. Tuttuğun zaman gücünü iptal edersin... Ama Enel'i tutmak mesele... O zor kısmı yapsan bile Enel çok dayanıklı bir adam... Yıkması uğraştırır...

Ayrıyetten adam ölecekken kendini elektroşok cihazı gibi kullanıp yeniden kalbini çalıştırmıştı:cool:

desene bu herif korsan olsaydı kral olurdu diye...
Adamın hazırdan 500 milyon ödülü var zaten...

luffyninde şanssızlığına geldi git sen kimsenin pek bilmediği biyerde 500 milyonluk adamı devir bu herif dünya hükümetinin bildiği bi yerde ve hükümet tarafından tanınan bir kişilik olsaydı luffynin kelle ödülü manyak olurdu...
Eğer Enel yeryüzünde olsa Luffy bu kadar kolay yenemezdi... Hatta yenilebilirdi...

Son düzenleme:
luffyninde şanssızlığına geldi git sen kimsenin pek bilmediği biyerde 500 milyonluk adamı devir bu herif dünya hükümetinin bildiği bi yerde ve hükümet tarafından tanınan bir kişilik olsaydı luffynin kelle ödülü manyak olurdu...

Asıl Enel in şanssızlığı onca insan hatta milyarlarca insan arasında çıka çıka karşısına elektrikten etkilenmeyen lastik bir adam çıktı:fool:

Enel güçlü yonkoularla boy ölçüşecek kapasitede ama logiaların çoğuna karşı gücü etkisiz amirallere karşı üstünlük sağlayamaz özellikle,belki aokiji gerisine birşey yapamaz.Her logia öyle zaten karasakal harici,bunu ace vs smokerdada gördük.Mantra gücünü etkili kullanırsa tuzağa düşürme ihtimali var ama meyve gücü işe yaramaz birkaç isme.

Enel güçlü yonkoularla boy ölçüşecek kapasitede ama logiaların çoğuna karşı gücü etkisiz amirallere karşı üstünlük sağlayamaz özellikle,belki aokiji gerisine birşey yapamaz.Mantra gücünü etkili kullanırsa tuzağa düşürme ihtimali var ama meyve gücü işe yaramaz birkaç isme.
Onların gücüde Enel'e bişi yapamaz... Herşey karşılıklı...

İşte bu yüzden logialar zirveye oynayamaz hep bir adım gerideler antilerinin yanında bu rakiplerde var karşılarında ama karasakal farklı o çatır çatır oynayacak :D En iyisi kral haki + D'nin iradesi + paramecia meyvesi.Korsanlar kralı olacak adamda mevcut hepsi ;)Yonkoularda büyük ihtimal paramecia çıkar ve kral haki güçleri olur logia yediklerini sanmıyorum shanks ve wbye bakarak.

İşte bu yüzden logialar zirveye oynayamaz hep bir adım gerideler antilerinin yanında bu rakiplerde var karşılarında ama karasakal farklı o çatır çatır oynayacak :D En iyisi kral haki + D'nin iradesi + paramecia meyvesi.Korsanlar kralı olacak adamda mevcut hepsi ;)Yonkoularda büyük ihtimal paramecia çıkar ve kral haki güçleri olur logia yediklerini sanmıyorum shanks ve wbye bakarak.
Zor ihtimal...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık