Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Enel

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 104 59.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 71 40.6%

• Kullanılan toplam oy
    175
adamın kişiligini bende sevmiorumda meyvesi güzel tek zayıf yönü lastik işte.meyveye bak ölünce bile kendi kalbine elektrikle canlandırıor bıdaha.adam kendıne bosuna kami demiordu :D
Kamiden farkı yoktu zaten...

su cümlesi beni biraz gariplendirtti.insanların korktugu şey kamidir.ben kamiyim fln dıordu.insan yılandan da korkar şimdi yılandamı kami bana o cümlesi sacma gelmişti :D
Orda felsefe yapmış....

ben tek gücünü meyvede gördüm walla azının ortasına ret kadranını yedi.tek seferde öldü :D
Onu yiyipte ölmicek kimse yok... Rahibe de vurdu Wiper öldürdü...

Son düzenleme:
abi bu adam en sinir olduğum kötü karakter one piecede. BB bile daha iyi bunun yanında. bu arada saol çeviri için. şimdi okuyamadıklarıma şöyle bir göz atıyorum.
Lafı olmaz...

Luffy`nin lastik meyvesi efsaneye giriyor Enel`in ki de efsane mi birde uzayda nefes almasını ben çoğu ortamda elektiriklenme olmasına bağlıyorum bir de elektirik sıcak Luffy`e kaç bin volt verdi Luffy`de lastik erimesi gerekmez mi ?
O kadar detaya girme bence.... Luffy plastikten bir sürahi değil ayrıca...

Son düzenleme:
kendi tipimle olmak isticegim 2. adam su op dünyasında ilki dragon cok ugursuz sıfatlı ve gizemli ama enel zeka seytan meyvesi çeviklik belkide rogerdan sonraki en güclü mantra yani oda sensei resmen yıldırımı seviyormus böle bir karekter yaratınca vermişte vermiş adama zeustanmı etkilendi ne yunan mitolojisnden en büyük tanrının gücü yıldırımdı cünkü:flaugh:

kendi tipimle olmak isticegim 2. adam su op dünyasında ilki dragon cok ugursuz sıfatlı ve gizemli ama enel zeka seytan meyvesi çeviklik belkide rogerdan sonraki en güclü mantra yani oda sensei resmen yıldırımı seviyormus böle bir karekter yaratınca vermişte vermiş adama zeustanmı etkilendi ne yunan mitolojisnden en büyük tanrının gücü yıldırımdı cünkü:flaugh:
Harbiden çok güçlü ya...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık