Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. Amazon Lily

Eğer Kuja korsanları da B.haki zırhını amiraller gibi saldırı durdurmak için kullanabilirlerse Hancock'un olaya dahil olmasını beklemeden yenerler Eneli.

Enel 'UFO gören masum köylü' gibi kalabilir hakili okları görünce ama adamın mantrası fevkalade, kadınların oklarına haki dolduracaklarını da anlayacaktır.Egosu sayesinde Hancock'un mero mero saldırıları da etkisiz kalacaktır, böylece Enel ortalığın tozunu attırır diyorum

Ölüp geri geliyor o manyak :D kendi kalbini yeteneği ile attırdığı sahne aklıma geldi de Kujanın şansı yok gibi...
Herkesin hakisi var diye logialarla başa çıkacak diye birşey de yok. Wb'nin de vardı ama görün ki zopa yedi

Enel mallık yapar kamiyim der ilk oku yer, ondan sonra nasıl toparlar, toparlayabilirmi hancock'a karşı bilinmez, mantra ile belki bişeyler yapar ama sanmam, yenilmeden önce yanında baya kujalı götürür, gerçi onlarda ölmez conisin babası bile yaşıyor.

bide herkez kujalıların saldırma durumunu göze alıp yorum yapıyor.enel atağa geçerse kim karşısında duracak(boahancock hariç).hele amarusunu gördük luffy hariç o savunmadan yara almadan geçecek adam bir elin parmağını geçmez

Wb ? Kimden zopa yedi ?
Kardeşim adam en güçlü değil miydi ? Hakisiydi felan yeteneğidi muazzam olması lazımdı fakat Akaiunudan bana sorarsanız temiz bir sopa yedi aksini iddia eden kendini kandırır.
Göğüsü delik deşik oldu adamın ,yüzünü hiç karıştırmıyorum bildiğin zopa yedi işte, son o kızgınlık (iman gücü ) olayını saymıyorum zaten :artiz:

Kardeşim adam en güçlü değil miydi ? Hakisiydi felan yeteneğidi muazzam olması lazımdı fakat Akaiunudan bana sorarsanız temiz bir sopa yedi aksini iddia eden kendini kandırır.
Göğüsü delik deşik oldu adamın ,yüzünü hiç karıştırmıyorum bildiğin zopa yedi işte, son o kızgınlık (iman gücü ) olayını saymıyorum zaten :artiz:
bence sen kendini kandırıyorsun.göğsüne kılıç saplanmış wb ye dokunamadı anca kalbi tekledide vurabildi

Ölüp geri geliyor o manyak :D kendi kalbini yeteneği ile attırdığı sahne aklıma geldi de Kujanın şansı yok gibi...
Herkesin hakisi var diye logialarla başa çıkacak diye birşey de yok. Wb'nin de vardı ama görün ki zopa yedi
Ölüp geri geliyor dediğin olay yeteneğinin doğası sayesinde elektro şok yaptı, bildiğin ballıydı yani...
Kanı dökülerek bi kalbi dursaydı ; oradan gelsinde görelim.
Ace,Croco,Smoker gibi hakiye karşı savunması olmayan Logialar Wb karşısında teklik oluyor ve olurlar...
Amiralleri Logia diye genelliyorsun ; adamlarda hakiye hatta gyojin karateye karşı bile savunma var, B.Haki'nin kendiside var.
Enel şaşkını nerde Amiraller nerde...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık