Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Niye yazayım yahu öyle bir şeyi? :(
Yazma zaten, salla ilgiyi. Yazmak istediğini yaz, ilgi görmezse göstermeyenin kabahati.
++

evet watpad iyi bi ortam. ama çok boş içerikler var.
önüne gelen yazsa da sağlam yazarlar da yok değil.

şu kötü çocuk falan watpadden çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam
%95 boş ki ilgi gören de bu 95lik kısım. İyi yazarlar orda da okunmuyor zaten. Zaten yazımda da Wattpad'e dokunduruyordum. Çok leş hikayeler, romanlar var ancak aşırı derecede ilgili görüyor :S

Ağustos böcekleri ağladığında - Charles Martins.

Çok tatlı-acı bir kitaptı, ara veripte uyutmayacak türden. Ne zaman yatmaya yeltensem 1 sonraki sayfada buluyordum kendimi :d

Kazuo Ishiguro - Beni Asla Bırakma

Yazar Nobel kazandığında merak edip almıştım kitabı. Bugün bitirdim. Yazarın tarzı hoşuma gitti açıkçası bir ara Gömülü Dev adlı kitabını da okuyacağım.

Kazuo Ishiguro - Beni Asla Bırakma

Yazar Nobel kazandığında merak edip almıştım kitabı. Bugün bitirdim. Yazarın tarzı hoşuma gitti açıkçası bir ara Gömülü Dev adlı kitabını da okuyacağım.
Ben de geçen gün okudum onu. Fark ettim ki filmini izlemişim daha önce. Tek güzel tarafı ne olup bittiğini tam anlatmadan karakterleri ve yaşadıklarını anlatması belki, bilemiyorum. Ben pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim, aynı şekilde beğenmediğimi de söyleyemem; öylece bir kitaptı işte.

Ben de geçen gün okudum onu. Fark ettim ki filmini izlemişim daha önce. Tek güzel tarafı ne olup bittiğini tam anlatmadan karakterleri ve yaşadıklarını anlatması belki, bilemiyorum. Ben pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim, aynı şekilde beğenmediğimi de söyleyemem; öylece bir kitaptı işte.
Günde kaç saatini, dakikanı okumaya ayırıyorsun? Yoksa belli bir süre değilde kafana göre mi okuyorsun amanni ?

Poe'nun Bütün Hikâyeleri'ne başladım dün. 170. sayfaya falan geldim ama bırakıyorum. Adam ne diyor anlaması güç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık