Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Tensei shitara Slime Datta Ken

İçinde slime geçen bir serinin bu kadar akıcı olmasını beklemiyordum. Sıkılmadan 3 bölüm gömdüm.
7/10

Banana Fish baya beğendim. Karakterler çok güzel işlenmişti. Klimanjaro'nun Karları pdfini bulup indirdim. İlk fırsatta okuyacağım. Yalnız baya sansürlenmiş sanırım anime. Ona rağmen 7/10 verebilirim rahatlıkla.

Nanatsu no Taizai

Popüler bir seridir kendileri, bende bayadır başlamaya niyetliydim zaten. Şu sıralar bitmek üzere imiş. Animenin OVA-FİLM-2.SEZON'A kadar hepsini izledim. Mangadan başlayıp Animede kaldığım yerden devam ettim. Sonuç olarak; Başarılı bir seri, kendi içinde kaliteli ve tutarlı bir evreninin olduğunu söyleyebilirim. Özellikle ilk 7'liyi gayet güzel bir altyapıyla ortaya çıkarmışlar. Lord Escanor ve Ban reis gibi iki karakteri Anime evrenine kazandırmışlar. Hikaye ve seri dinamikleri başarılı ama hikaye sürekli değiştiğinden, amacın tam bir belirginliği yok. Neyi amaçlıyor bunlar diyemeden başka bir amaca yöneliyorlar. Bu yüzden, bana daha hoş bir izlenim bıraktı. Seri dinamikleri açısından; Elfler, İnsanlar, Devler, Şeytan ve Melekler kendi içerisinde başarılı. İnsanlara bakacak olursak, bolca yan ve ana karakter mevcut. Elfler King ve Helbram hariç Elaine ve diğer Kral olmasa, yok gibiler. Şeytan ve Meleklerin yaşadıkları yerlerden haberdar olmasakta, gayet oturmuşlar bana göre. Devlerde, Elfler gibi yetim kalmış. Diana olmasa varlıklarından haberimiz olmayacak(Dolor'a da yapmadığını bırakmadı, bir iki şaklabanlık uğruna harcandı adamın karizması). Ne kadar manidardır ki, Diana ve King sevgililer. Tabii az olmalarını, uzun yaşamaları ile örtebiliriz. İnsanlar hala aklımda soru işaretleri oluşturuyorlar. Dev-Elf ve Şeytan-Melekler sarmalı içerisinde 3-4 ülkeyle nasıl tutunmuşlar, en zayıf ırk olmalarına rağmen? İçerlerindeki karakterler epey kaliteli ama geneli 3k yıl evvel yok idi. Tahminen Şeytan ve Melekler çatışıyorlarken Elf-Dev ve İnsan üçlüsü dost idiler. Arada bu çatışmada kaynayarak hayatta kalmışlar sanırım. Serinin mutlak amacını Melo ve Eli'nin özgürlüğünün olması, hmm dedirtiyor ama "hadi be, inş özgür olurlar" dedirtmiyor. Elemanlar 3bin yıldır aynı kaderi yaşıyorlar, acı falan filan üzülüyorsun bir yandan ama "bütün seriyi Eli ve Mel'nun döngüsünü sonlandırmak için mi takip ettik?" demekten de alamıyorum kendimi. Umarım sonlara doğru yeni Şeytan Kral Mel, Melek Tanrıça'da Eli olur ve bütün ırkların barışı ve bir takım tahmin edilmez olaylar silsilesiyle veda ederiz seriye.

Full Metal Alchemist : Brotherhood

Valla çok beğenmiştim.Gece dahi izlemiştim.Roy Mustang'in hastası olmuştum.Tavsiye ederim.64 bölüm su gibi aktı.
FMAB. Açıklama yerine alıntı yapayim.

Yarisindayim neredeyse. Silah ile homunculuslar hariç herkesin ölme şansı var. Güç dengesine sicmamislar. Güzel siyasi gidiyor.

Roy Mustang ve Izumi Curtis sensei sevdigim karakterler şu ana kadar

Son düzenleme:
FMAB. Açıklama yerine alıntı yapayim.

Yarisindayim neredeyse. Silah ile homunculuslar hariç herkesin ölme şansı var. Güç dengesine sicmamislar. Güzel siyasi gidiyor.

Roy Mustang ve Izumi Curtis sensei sevdigim karakterler şu ana kadar
Şimdi seni bi teste sokalım. Şunu görünce ne hissettiğini yaz hele bize

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık