Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Bir spor animesi ama diğer spor animelerinden çok farklı. Bir karakter gelişimi vs. yok. Olaylar tamamem Tokuchi (Ana karakter) üzerinden işleniyor.

Tokuchi çok özenle tasarlanmış. Seri boyunca kendine güvenini, zekasını ve olağanüstü sezgilerini hissediyorsunuz.

Çizimleri ve renklendirmesi de gayet güzel animenin. Müzikleri ve seslendirmeleri de çok hoş.

Atmosferi, karakterleri işleyişi, karakterlerin kendi içlerindeki ikilemleri, psikolojik yanı, sonunda verdiği mesaj, openingi gayet kaliteli bir seri. Mal'de puanının 7,9 olmasına bakmayın. Hangi kafayla bu puanı almış hayret ediyorum. Net 8,5 + bir seri. 9 veriyorum ben.
Listemde.

Ya aslında bakarsan sakin sayılabilecek sevdiğim animeler var. Clannad'a hastayımdır mesela. Skip Beat olsun, Ouran Koukou olsun falan, severim. Ama bunu sevemedim.

Dediğin gibi yatakta telefondan açıp 1 bölüm izleyip uyuyodum falan, anca öyle gidiyo zaten başka türlü izlenmiyor :Dasd
Skip Beat, Kyoko'nun iç dünyası sağolsun pek sakin geçmiyor aslında ahahaha. Ouran da güzeldir, ama Mushishi direkt chill kavramının tanımı. Uyuyakalma animesi. Djskdlfl birçok bölümünü ikinciye izlemişliğim vardır bu yüzden. Ağır izlemen normal bence, ben de sindire sindire izlemiştim.

Dediğin gibi yatakta telefondan açıp 1 bölüm izleyip uyuyodum falan, anca öyle gidiyo zaten başka türlü izlenmiyor :Dasd
İzlediğim anime One Piece gibi heyecan dozu yüksek bir anime bile olsa aynısını ben de yaşıyorum. Bir bölüm izliyorum, sonraki bölüme geçemiyorum. Üşeniyorum. :D

Star Wars Clone Wars:
Dün başladım. Klon savaşları dönemini anlatıyor. 6 adet de sezonu mevcut. Star Wars hayranlarının hoşuna gideceğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık