Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Bir eleman yazmıştı Made in Abyss izledim bayağı güzeldi.Lakin devamını mangadan takip etmek için aradim ama cevirilmemisti :agla:

No game no life izledim son 3 4 bölüm kalınca bunlar konuyu 3 4 bölüme nasıl sığdıracaklar dedim beğersem ilk sezonmuş
Beğendim seriyi keyifle izledim hatta stratejileri anlamak için 2 3 kez tekrar oynattım izlemenizi tavsiye ederim.

Burası ölmüş. :(

Shoujo Shuumatsu Ryokou
(Girls' Last Tour)

Savaş sonrası yıkıntıların arasında hayatta kalmaya çalışan iki kızın hikayesi. Hoş anime. Sadece son bölümü pek beğenemedim, onun dışında tatlıydı. Slice of Life'a alışkın olmayanların pek ilgisini çekmeyecektir muhtemelen. Genel olarak hayatta kalmak için temel ihtiyaçlarını aramalarını izliyoruz ama hikaye sadece bununla sınırlı değil tabii ki. Çizimlerini de sevdim. 8/10

Ristorante Paradiso

Josei-Slice of life tadında ehhh işte denilebilecek bir seri. Roma'daki bir restoranda geçiyor, ana karakterimiz burada yamak olarak çalışmaya başlıyor; daha sonra garsonlardan birine aşık oluyor falan filan. Son bölümüyle toparlar gibi olsa da ana karakterin olaylara tam olarak işleyememesi falan eksik noktalardı bana göre. Pastel renkli çizimleri var, öylesine izlemek için bir şeyler arıyorsanız izlenilebilir. Hoştu. 7/10

Amaama to Inazuma
(Sweetness & Lightning)

Inuzuka Kouhei isimli ana karakterimiz resimde gözüken minnağın babası; karısı 6 ay önce ölmüş olarak başlıyor hikaye. Genel olarak annesinin yokluğunu hissettirmemek için uğraşıyor. Küçük kız da yemek düşkünü olduğundan hikaye yarı aile hayatı yarı cooking olarak ilerliyor, çok tatlı bir anime. Usagi Drop seven bunu da sevebilir. 8.5/10

Yeni nesil shounen animelerin rezil olma sorunsalı

Black Clover harika ya kanka yeni shounen xd xd

Güç dengesi yok, derinlik yok, mantık yok.

Nanatsu no taizai mi ne var bi de

Harika qanqa çok güzel dövüşler var xd

Güç dengesi yok, derinlik yok, manık yok.

OP biterse shounen jump falan batar herhalde.

Yeni nesil shounen animelerin rezil olma sorunsalı

Black Clover harika ya kanka yeni shounen xd xd

Güç dengesi yok, derinlik yok, mantık yok.

Nanatsu no taizai mi ne var bi de

Harika qanqa çok güzel dövüşler var xd

Güç dengesi yok, derinlik yok, manık yok.

OP biterse shounen jump falan batar herhalde.
Bu bana yeni nesil oyunları hatırlattı.

Teknoloji ne hale geldi ama en çok oynanan oyunlar Pubg, League of Legends, Counter Strike.

Animeler, sinemalar, oyunlar vs her ne kadar her yaştan insana diye anılsa da kitlelerin %70'ini gençler oluşturuyor. Ve her yeni jenerasyon, bir öncekinden daha kültürsüz, daha prensipsiz ve daha basit şeyleri daha çok tercih eder hale geliyor.

Yeni nesil ile eski nesil arasındaki beğeni kıstasları da farklı tabii. Eskiden hikayenin derinliği, karakterlerin duyguları, dramatik altyapı vs daha çok önemseniyordu. Şimdi önemsenen şey ana karakter ne kadar karizma, çizimler ne kadar güzel, dövüşler ne kadar şekil vs.

Eskilerden bir OP kaldı işte. FMA bitti, Bleach bitti, Naruto bitti. Dragon Ball'ı saymıyorum aslen yıllar önce bitmiş bir seri benim için. HunterxHunter ise bayramdan bayrama dedesini ziyaret eden çocuk gibi bir şey.

Edit: Bir de bu tarz serileri sevebilmek için insanın içinde biraz çocuksu bir ruh, biraz gerçekten iyilik olması gerekiyor. Artık bunlar günümüzde şimdiki yeni nesil için çok da önemli şeyler değil. Haliyle Luffy'nin arkadaşı için gerekirse tüm dünyayı karşına alması senin için benim için inanılmaz bir şey, ancak bazıları içinse sadece aptallık.

Bu bana yeni nesil oyunları hatırlattı.

Teknoloji ne hale geldi ama en çok oynanan oyunlar Pubg, League of Legends, Counter Strike.

Animeler, sinemalar, oyunlar vs her ne kadar her yaştan insana diye anılsa da kitlelerin %70'ini gençler oluşturuyor. Ve her yeni jenerasyon, bir öncekinden daha kültürsüz, daha prensipsiz ve daha basit şeyleri daha çok tercih eder hale geliyor.

Yeni nesil ile eski nesil arasındaki beğeni kıstasları da farklı tabii. Eskiden hikayenin derinliği, karakterlerin duyguları, dramatik altyapı vs daha çok önemseniyordu. Şimdi önemsenen şey ana karakter ne kadar karizma, çizimler ne kadar güzel, dövüşler ne kadar şekil vs.

Eskilerden bir OP kaldı işte. FMA bitti, Bleach bitti, Naruto bitti. Dragon Ball'ı saymıyorum aslen yıllar önce bitmiş bir seri benim için. HunterxHunter ise bayramdan bayrama dedesini ziyaret eden çocuk gibi bir şey.

Edit: Bir de bu tarz serileri sevebilmek için insanın içinde biraz çocuksu bir ruh, biraz gerçekten iyilik olması gerekiyor. Artık bunlar günümüzde şimdiki yeni nesil için çok da önemli şeyler değil. Haliyle Luffy'nin arkadaşı için gerekirse tüm dünyayı karşına alması senin için benim için inanılmaz bir şey, ancak bazıları içinse sadece aptallık.
Aslında LOL'de yeni bir oyun sayılmalı.

Code Geass izledim. İlk sezon bitti. Başta çok güzel başladı şu robot zımbırtıları dışında. Sonrasında ana karaktere olan sempatim azaldı ve ters köşe yapmaya o kadar alıştırdı ki hiç bir şeye şaşırmamaya başladım sıkıla sıkıla bitirdim ilk sezonu.2. sezon güzel midir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık