Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Diğer İsim: Re:ZERO - Starting Life in Another World
Tip: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 25
Yayın Tarihi: 4 Nisan 2016 - 19 Eylül 2016
Stüdyo: White Fox
Tür: Psikolojik, Drama, Fantezi, Doğaüstü Güçler, Aksiyon, Komedi

Tanıtım:
Ansızın, lise öğrencisi Subaru Natsuki gittiği mahalle bakkalındaki dönüş yolunda öteki dünyaya çağrılır. Hayatının en büyük dönüm noktası böyle başlıyordu, kimin tarafından çağrıldığını dahi bilmez durumdadır ve saldırıya uğradığında işler çok daha kötü bir hal alır. Ama gümüş saçlı gizemli bir kız ve onun sihirli kedisi onu kurtardığında, Subaru ona olan iyilik borcunu ödemek için işbirliği yapmak zorunda kalır. İkisi beraber ipuçlarını bir araya getirdiğinde, Subaru ve kız saldırıya uğrayıp öldürülür. Bundan sonra, Subaru ''Ölümden Dönüş'' adlı yeteneği kazanmış halde uyanır ve zamanı ölümden geri alabilen çaresiz biri haline gelir. Umutsuzluğun ötesinde, acaba kızı ölümün kaderinden kurtarabilecek midir? (turkanime.tv)

Tappei Nagatsuki'nin 2012'den beri yayınlanan aynı isimli light novel'ından uyarlamadır.

Oldukça güzel bir seriydi. Zaman zaman inişleri çıkışları olsa da yaşattığı heyecanı genel olarak koruyabildi. Umarım ikinci sezonu da çıkar. İzlemenizi öneririm.

Özellikle güncel animeleri izlemiyordum beklemesi uyuz olur diye ama dayanamadım sıkıntıdan :) Boku no Hero Academia.. tabi ki çok güzeldi; şimdi sıradan gidelim madem Gintama, Shingeki no Kyojin falan..

An itibariyle Torikoyu bitirdim. 10 üzerinden 6 veriyorum.
Mangasına bakmadım henüz ama animeyi hızlıca bitirelim gibisinden bi havası vardı. Konu güzel, ilgi çekici karakterleri var ve garip bi şekilde insanın iştahını açıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık