Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Siyahi Oyuncu

Hangisi en iyisi ?

• Samuel L. Jackson

Kullanılan: 5 25.0%
  • Denzel Washington

Kullanılan: 1 5.0%
  • Will Smith

Kullanılan: 9 45.0%
  • Morgan Freeman

Kullanılan: 9 45.0%
  • İdris Elba

Kullanılan: 2 10.0%
  • Wesley Snipes

Kullanılan: 4 20.0%
  • Chiwetel Ejiofor

Kullanılan: 0 0.0%
  • Jamie Foxx

Kullanılan: 1 5.0%
  • Diğeri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Samuel L. Jackson

Çok kaliteli yapımlarda çok kaliteli oyuncularla çok kaliteli oyunculuklar sergiledi.Pulp Fiction'da John Travolta'yla birlikte gösterdiği oyunculuk hüneri hala gözlerimizin önünde.Afro Samurai'nin İngilizce dublajında da sesin sahibi abimiz.
Denzel Washington

Dünya'nın en seksi erkeği ödülünü kazanmış bir abimiz. Tabi sadece bu özelliğiyle bilinmiyor büyük oyuncu yanındaki oyuncu grubunun genellikle yetersiz olması ve oynayacağı filmleri iyi seçememesi en büyük dezavantajları. Ama Flıght ve Yedi Samuray'ın Hollywood uyarlamasındaki oyunculukları muhteşem adına ayrı konuh açılabilecek bir isim bence.
Will Smith

Komedi mi var.(Hancock)Dram mı o da var.(Umudunu Kaybetme)Aksiyon mu kralı var.(Örneğe gerek yok sanırsam).Yalnız da oynar grubun parçası da olur. Suicide Squad dışında her filmi müthiş oyunculuk barındırıyor. Büyük oyuncu. Klas adam.
Morgan Freeman

Kafanızı nereye çevirseniz görüyorsunuz.OP'un Pandamanı gibi her filmin bir yerinden çıkacak gibi.Ama her oynadığı filmde de ben buradayım diyor bu abi. Esaretin Bedeli yer aldığı en iyi film. Pek bir şey diyemiyorum bu abiyle ilgili başka.
İdris Elba

Kara Kule filmini ne kadar beğeniyorsam bu arkadaşı o kadar beğeniyorum. Kara Kule gibi rezil bir filmden sonra bile bu listede olmayı hak ediyor. Stephen King'e ayıp etiiler ama napalım.
Wesley Snıpes

Klasik aksiyon oyuncusu. Kaslı,uzun,yakışıklı. Aksiyonun dışında da bir filmini hatırlamıyorum. Bıçağın İki Yüzü serisiyle tanınır. Hapse girip girip çıkıyor. Hatta Cehennem Melekleri'nde de hapisten kurtarıyorlardı daha doğrusu mahkunken.
Chiwetel Ejiofor

12 yıllık Esaret filmiyle Oscar kazandı dibine kadar hak etti.Ancak fazla bir başrol oynadığı yapım yok. Daha çok yan rolde oynuyor ama iyi oynuyor abimiz.
Jamie Foxx

John Lennon gözlük bir insana ne kadar yakışabilir sorusunun cevabı. Django. Will Smith'in kabul etmediği Django rolüne soyundu hakkını verdi. Will Smith'te gitti Dünyalı da oynadı bence üzülmüştür kabul etmediğine ama bu abimiz de oynadı yani.
Obayana

Akasya Durağı'nın şaka şaka :)
Not:İstediğiniz bir oyuncu olursa listede görmek istediğiniz destek halinde eklenir.İki oy hakkınız var.

Ankete, konuya falan bakmadan hemen adamım Denzel Washington'ı yazayım. Lisedeyken tüm filmlerini izlemiştim, en sevdiğim oyuncuların da başında gelir.

Şimdi konuya bakabilirim :)

Edit: Filmlerini iyi seçememesi eleştirisine kesinlikle katılamadım. Birkaç ideolojik filmde oynadı -ki onlar da gayet iyiydi- oynadığı filmler çoğunlukla başyapıt veya ona yakın düzeydedir.

Ankete, konuya falan bakmadan hemen adamım Denzel Washington'ı yazayım. Lisedeyken tüm filmlerini izlemiştim, en sevdiğim oyuncuların da başında gelir.

Şimdi konuya bakabilirim :)

Edit: Filmlerini iyi seçememesi eleştirisine kesinlikle katılamadım. Birkaç ideolojik filmde oynadı -ki onlar da gayet iyiydi- oynadığı filmler çoğunlukla başyapıt veya ona yakın düzeydedir.
Senin düşüncen saygı duyarım. Ama bence film olarak çok iyi bir seçici değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık